Rysujemy

Dla każdego kto lubi rysować.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

W dziale Strona i Forum pojawił się zaktualizowany regulamin, zapraszam do zapoznania się z nim

#16 2011-02-19 22:24:43

 Sky

trochę ćmok

Skąd: WrocLove
Zarejestrowany: 2009-07-25
Posty: 3305
WWW

Re: I love you Phillip Morris

Mi Pazura kojarzy się z Nikodemem Dyzmą i piwem Cooler.

Offline

 

#17 2011-02-19 23:49:33

 Dzina

ijaijaijee ło-o-ooo

4306820
Call me!
Skąd: brzuch mamy :3
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 8648
WWW

Re: I love you Phillip Morris

Ja szanuję Pazurę i nie umiem go tak zaszufladkować. Tak samo z Grabowskim, czy innymi wymienionymi ;o
Ale taki Jim Carrey... No tego filmu z wątku nie oglądałam, ale część z Was sama pisała, że nie poradził sobie z tą rolą. To chyba o czymś świadczy.


REKLAMA: Fotografia ślubna Legnica - zapraszam i polecam, Aneta z Ostróżna.

Offline

 

#18 2011-02-20 09:12:02

nulla_quendi

Baka Deshi

status sho@aqq.eu
Call me!
Skąd: Warmia
Zarejestrowany: 2008-09-25
Posty: 2075

Re: I love you Phillip Morris

a mi Pazura kojarzy się filmem "Tato", "Psy","Sztos", "Sara"...etc raczej starszymi...w Posterunku zaczął robić z siebie idiotę i jest świetnym przykładem bo, mawia się że Pazura to polski Jim Carey...;DDD

i nie nie szufladkuję Jima...tak mi się kojarzy po prostu, zwłaszcza,że ma taką a nie a nie inną mimikę twarzy ruchy etc...że zaczynasz myśleć o komediach... no niestety tak,jest że jesli aktor zagra w jakimś filmie i on odnosi furorę, to już będzie do niego "przyklejona" etykietka, i to nie ytylko tyczy się Jima ale wszystkich aktorów^^

Offline

 

#19 2011-02-20 13:43:11

 Wybawca

diamentowy kapeć

Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 2386
WWW

Re: I love you Phillip Morris

Dokładnie tak jak pisała nulla_quendi, Jim nie umie ( w moim mniemaniu ) wyzbyć się tej swojej mimiki i charakterystycznych ruchów ciała. Dlatego grana przez niego postać jest kojarzona z innymi wcześniej granymi przez niego postaciami komediowymi. Np. Wish przybliżasz tu aktora Grabowskiego. Jest on świetny, jeżeli wciela się w konkretnego bohatera stara się dać tej postaci coś własnego, nie idzie na łatwiznę i nie gra tak jak grał w innym filmie. U Jima tego nie zauważyłam, dlatego jest dla mnie przeciętnym aktorem.


‎- Lady?
- Yes Bird?
- It's cold
- I know
- Bird... I cannot see a thing
- It's all in your mind

Offline

 

#20 2011-02-20 14:33:24

nulla_quendi

Baka Deshi

status sho@aqq.eu
Call me!
Skąd: Warmia
Zarejestrowany: 2008-09-25
Posty: 2075

Re: I love you Phillip Morris

no właśnie o to mi chodzi, nawet jakbyś go przebrała to poznasz go po ruchach...z jednej strony to fajne bo od razu kojarzysz aktora, z drugiej niekoniecznie bo to może przeszkadzać przy innych rolach D8

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
studio kopiowania kaset mokotów https://dominikasurma.pl/ Sprawdź teraz