Rysujemy

Dla każdego kto lubi rysować.

Ogłoszenie

W dziale Strona i Forum pojawił się zaktualizowany regulamin, zapraszam do zapoznania się z nim

#1 2012-08-16 19:01:29

ShadowMaid

Rysownik

Zarejestrowany: 2012-08-16
Posty: 1

Prośba o pomoc

Witam !

Od dłuższego czasu interesuję się pisarstwem,(fajna sprawa mówiąc nawiasem) lecz jest jeden szkopuł,mianowicie chciałabym zobaczyć swojego bohatera na kartce papieru a nie wyłącznie w wyobraźni.Z racji tego,że nie jestem doświadczoną rysowniczką,ilekroć próbuję przelać obraz z mojej głowy na papier wychodzi delikatnie mówiąc...brzydko.
I tu zaczyna się moja prośba do bardziej doświadczonych artystów z forum o narysowanie portretu.Niech będzie to pomoc w imię sztuki nie dla pieniędzy czy oklasków,niech stanie się ona rozrywką na kończące się wakacje.

Opis bohatera

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 35 lat
Opis wyglądu zewnętrznego::Romboidalny kształt twarzy.Mężczyzna o krótkich kruczoczarnych włosach,pomimo wieku nie widać oznak starzenie się,oczy czarne jak niebo w ciemną,zimną noc,męska dobrze zarysowana szczęka oraz podbródek niezbyt wysunięty z lekkim wcięciem,obie wargi przecięte cienką krótką blizną usadowioną po prawej stronie ust które są średniej wielkości,nos prosty odpowiedniej długości bez załamań czy innych owali,lekki kilkudniowy zarost,odpowiedniej długości uszy przylegające.
Prosiłabym aby ogólnie był przystojny i wyglądał jednak na te trzydzieści kilka lat.

To chyba będzie wszystko jeżeli o czymś zapomniałam,proszę się upomnieć omówimy niedopowiedzenie.

Dziękuję za czas poświęcony na przeczytanie moich wypocin

Pozdrawiam

ShadowMaid

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GĂĽrdshotellets Camping Hotele Debreczyn https://www.ehotelsreviews.com hotelstayfinder.com