Rysujemy

Dla każdego kto lubi rysować.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

W dziale Strona i Forum pojawił się zaktualizowany regulamin, zapraszam do zapoznania się z nim

#1 2009-01-15 19:58:34

butaprenu

Mąż swojej żony

4355332
Skąd: Polska Cerekiew, NIE CERKIEW
Zarejestrowany: 2009-01-11
Posty: 595
WWW

Piórko

Posiadam tablet PENTAGRAM TITAN A4 i zastanawiam sie czy jest mozliwosc kupienia innego piorka do tego tabletu. Jak tak to jakie polecacie:)


UMIERAJMY DLA KRAJU, ŻYJMY DLA CHWAŁY!

..........żyli po to, by zabijać ,a robili to dobrze....

BUTAPRENU to ja! TAK mówi mi żona:) MOJA GŁODZILLA!

Liga typerów
ponad 700zl do wygrania co tydzien!

Offline

 

#2 2009-01-16 09:55:46

 Wybawca

diamentowy kapeć

Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 2386
WWW

Re: Piórko

Ogólnie piórka do Pentagramów (jak i same tablety) są złe. Pracowałam na takich dwóch i myślałam, że oszaleję.
Radzę uzbierać pieniądze na Wacoma i mieć z niego samą przyjemność.


‎- Lady?
- Yes Bird?
- It's cold
- I know
- Bird... I cannot see a thing
- It's all in your mind

Offline

 

#3 2009-01-17 18:31:34

Kasiołek

Rysownik

3459647
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-08-13
Posty: 213
WWW

Re: Piórko

Na Pentagramy nie polecam ani grosza wydawać. Słyszałam na wielu forach że szybko się psują piórka i tablety też. Ja Wacoma mam od 3 lat już tego modelu nie ma w sprzedaży Wacom Volito2 A6 format. Zapłaciłam wtedy za niego 200 zł, działa do dziś bez zastrzeżeń 512 poziomów nacisku. Polecam Wacomy, wystarczą na lata a lepiej raz wydać więcej i mieć dłużej niż co chwile dokupywać nowe części. Tu chyba nie znajdziesz odpowiedzi co do pentagrama chyba nie wiele osób ma tu tablet.


http://dragcave.net/image/YdMP.gif http://dragcave.net/image/mG5s.gif<- klikaj jeśli chcesz;) lub jesteś ciekaw co z nich wyrośnie.
Poznaj moje smoki: http://dragcave.net/user/asuo

Offline

 

#4 2009-01-18 05:54:56

nulla_quendi

Baka Deshi

status sho@aqq.eu
Call me!
Skąd: Warmia
Zarejestrowany: 2008-09-25
Posty: 2075

Re: Piórko

oj z tym pentagramem to chyba różnie bywa *.* . . . ja mam właśnie taki tablet i słyszałam bardzo dużo dobrego na temat TEGO własnie modelu . . . choć przyznam, ze gdzie nie poszłam, to wciskali mi wacoma ;/ . . . .  i muszę przyznać ze jestem bardzo zadowolona z jego działania

. . . codo piórka to znalazłam w kilku sklepach internetowych możliwość kupienia samego piórka

Offline

 

#5 2009-01-18 13:08:22

Astmol

Rysownik

Skąd: CENZURA
Zarejestrowany: 2009-01-01
Posty: 73
WWW

Re: Piórko

Jak tablet to tylko wacom. Mialem kiedys pentagrama to myslalem, ze sie nerwicy przy nim nabawie. Ostatnio nawet rozbawila mnie reklama jakiegos nowego pentagrama, ktory to rzekomo "przelamuje monopol wacoma". Reklama bodajze w pismie .psd wiec raczej skierowana do ludzi, ktorzy maja w temacie spore pojecie. Odsylali tam do strony www, gdzie mozna zobaczyc porownanie nowego pentagrama z wacomami intuos. Nie wiem, czy liczyli, ze wiekszosc ludzi nie kliknie na to porownanie ale wynikalo z niego jasno i wyraznie, ze pentagram pod wieloma wzgledami jest gorszy. Jego najwiekza zaleta zdaje sie byc to, ze jest od intuosa o polowe tanszy ale mimo to, wolalbym uzbierac kase na wacoma niz kupowac tanszy substytut. Zle wspomnienia. Uzywam Wacom Graphire chyba 4 od 2 lat i jestem przeszczesliwy.

Offline

 

#6 2009-01-26 11:24:10

butaprenu

Mąż swojej żony

4355332
Skąd: Polska Cerekiew, NIE CERKIEW
Zarejestrowany: 2009-01-11
Posty: 595
WWW

Re: Piórko

ale ja mam pentagrama i jestem zadowolony, na wacoma mnie nie stac, ewentualnie stac by mnie bylo na taki o obszarze roboczym a5, ale nie wiem czy warto w tki inwestowac, wole a4 i taki posiadam...")


UMIERAJMY DLA KRAJU, ŻYJMY DLA CHWAŁY!

..........żyli po to, by zabijać ,a robili to dobrze....

BUTAPRENU to ja! TAK mówi mi żona:) MOJA GŁODZILLA!

Liga typerów
ponad 700zl do wygrania co tydzien!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Tanie szambo betonowe Świdnica Alojamento Alemanha