Rysujemy

Dla każdego kto lubi rysować.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

W dziale Strona i Forum pojawił się zaktualizowany regulamin, zapraszam do zapoznania się z nim

#1 2009-12-13 10:43:53

Teenox

Shiroi Okami

Zarejestrowany: 2009-12-12
Posty: 18

Draw Draw Draw...

A więc tak jak widac jestem nowym uzytkownikiem forum wiec wypada zebym sie przedstawiol mam 15 lat jestem chlopakiem i przygode z rysowaniem zaczalem od malego ale wiecie jak to jest nigdy w zasadzie nei bralem tego tak calkiem serio rysowalem rzadko nawet nardzo rzadko ostatnio cos mnei wzielo na mazanie po kartce ze sie tak wyraze :P a wiec teraz do rzeczy :
Tak jak wspomnialem juz wczesniej mam 15 lat i rysowalem rzadko a wiec jako nei doswiadczony nowicjusz chcialbym was zapytac co waszym zdaniem najlepiej rysowac na poczatek fakt ze zazwyczaj rysowalem postacie z roznych anime i w zasadzie tylko to a waszym zdaniem moze powineinem cos innego moze macie jakies pomysly zeby  mi pomoc i okreslic od czego powinienem zaczac tak na powaznie ??


PS:
a temat Draw....... bo nei mialem pomyslu <lol2>

Offline

 

#2 2009-12-13 11:56:18

Joa

Zmora

Zarejestrowany: 2009-02-09
Posty: 2991

Re: Draw Draw Draw...

Mnie sie wydaje, że najlepiej nauczyć się zasad dotyczących rysowania natury, portretów, postaci, anatomii i proporcji. Później zabrać się za mangę. Ale rysuj to co Ci w duszy gra.

Offline

 

#3 2009-12-13 12:32:15

 Dzina

ijaijaijee ło-o-ooo

4306820
Call me!
Skąd: brzuch mamy :3
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 8648
WWW

Re: Draw Draw Draw...

Aw z Renjim, najs :3
Pochwal się twórczością :d Konta na jakiś stronkach typu DA masz?


REKLAMA: Fotografia ślubna Legnica - zapraszam i polecam, Aneta z Ostróżna.

Offline

 

#4 2009-12-13 13:19:38

Teenox

Shiroi Okami

Zarejestrowany: 2009-12-12
Posty: 18

Re: Draw Draw Draw...

nie mam ;| ale jak cos to w linkach bede dawal :P

Ten rysunek jest chyba moim najdokladniejszym i najlepszym bo rysowalem dla brata 
http://iv.pl/images/1odwk5c2mdipwrfwn3.jpg

a ten to taki o kakashi
http://iv.pl/images/a7uypr1og0v3q9v3vxs.jpg

Ostatnio edytowany przez Teenox (2009-12-13 13:22:31)

Offline

 

#5 2009-12-13 13:33:08

 Dzina

ijaijaijee ło-o-ooo

4306820
Call me!
Skąd: brzuch mamy :3
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 8648
WWW

Re: Draw Draw Draw...

Nieźle sobie radzisz :D
Niektórzy mają niezłą smykałkę do fan-artów, mi to na przykład nigdy nie wychodziły podobne do oryginałów xd
Cieniując używaj krech, a wyrobisz się w mig :3


REKLAMA: Fotografia ślubna Legnica - zapraszam i polecam, Aneta z Ostróżna.

Offline

 

#6 2009-12-13 15:05:35

Teenox

Shiroi Okami

Zarejestrowany: 2009-12-12
Posty: 18

Re: Draw Draw Draw...

heh dzieki ale wiesz ja tam ciagle uwazam ze trzeba sie szkolic i nigdy nie dam swojemu rysunkowi najwyzszej noty bo zawsze moze byc lepiej a to sa rysunki na poziomie nowicjusza :P znaczy ja tak uwazam a i jak beda widziane te 2 przykladowe prace to prosze o najszczersza krytyke i rady

Offline

 

#7 2009-12-13 23:03:50

 Wybawca

diamentowy kapeć

Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 2386
WWW

Re: Draw Draw Draw...

Jak prosisz o krytykę to i proszę bardzo :-).

Cienie są trochę za płaskie i jak to mówiła Dzina, cieniuj kreskami, bo naturalniej to wygląda. I nie rób tak mocnych kontur ołówkiem, bo ja to tam nie wiem jak jest w mandze, ale na przykład kiedy będziesz miał ochotę przejść na realizm to będzie trudno się odzwyczaić.
Spróbuj rysować z wyobraźni (chyba, że rysujesz, bo piszę na podstawie Twoich fan-artów) i ucz się anatomii twarzy i ciała, bo i w mandze jak i w realizmie jest to potrzebne. I oczywiście ćwiczuj, ćwiczuj ^^.


‎- Lady?
- Yes Bird?
- It's cold
- I know
- Bird... I cannot see a thing
- It's all in your mind

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset na mokotowie i ursynowie https://lukaszsurma.pl/ https://dreseo-opole.pl/ adwokat sprawy rodzinne toruń