Rysujemy

Dla każdego kto lubi rysować.

Ogłoszenie

W dziale Strona i Forum pojawił się zaktualizowany regulamin, zapraszam do zapoznania się z nim

#76 2010-05-20 19:52:27

 Wybawca

diamentowy kapeć

Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 2386
WWW

Re: Nasze ulubione typy muzyki :)

Ale czy ja zgaduję, czy Tobie się znudziło czy nie?
Napisałam, że ja nie jestem w stanie słuchać tylko jednego gatunku muzyki. Mam tak kolorowe emocje, co paleta barw i nie jestem w stanie słuchać jednego gatunku muzyki do ich wszystkich. A słuchanie tylko jednego gatunku muzyki jest dla mnie oznaką, że ktoś ma bardzo "zamknięty" mózg na nowe rodzaje muzyki i jest strasznie monotonny.


‎- Lady?
- Yes Bird?
- It's cold
- I know
- Bird... I cannot see a thing
- It's all in your mind

Offline

 

#77 2010-05-20 20:16:40

 Sky

trochę ćmok

Skąd: WrocLove
Zarejestrowany: 2009-07-25
Posty: 3305
WWW

Re: Nasze ulubione typy muzyki :)

prawdziwy meloman nie ogranicza się do jednego gatunku.
znam świetne kawałki trance, rocknrolla, punk, ska, pop, jazz, soul, indie rock, reggae, metal, big beat i inne.
i staram się nie zamykać - chociaż np. hiphop i rap nigdy mi nie podejdzie chyba.

Offline

 

#78 2010-05-20 22:55:45

 Dzina

ijaijaijee ło-o-ooo

4306820
Call me!
Skąd: brzuch mamy :3
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 8648
WWW

Re: Nasze ulubione typy muzyki :)

Wbrew powszechnym opiniom bardzo lubię niektóre odmiany "techno" (tj. trance, jak Sky wspomniała, czy electro) a także "disco polo" : D
W sumie też słucham prawie wszystkiego...


REKLAMA: Fotografia ślubna Legnica - zapraszam i polecam, Aneta z Ostróżna.

Offline

 

#79 2010-05-21 14:56:11

nulla_quendi

Baka Deshi

status sho@aqq.eu
Call me!
Skąd: Warmia
Zarejestrowany: 2008-09-25
Posty: 2075

Re: Nasze ulubione typy muzyki :)

Wybawca napisał:

Ale czy ja zgaduję, czy Tobie się znudziło czy nie?
Napisałam, że ja nie jestem w stanie słuchać tylko jednego gatunku muzyki. Mam tak kolorowe emocje, co paleta barw i nie jestem w stanie słuchać jednego gatunku muzyki do ich wszystkich. A słuchanie tylko jednego gatunku muzyki jest dla mnie oznaką, że ktoś ma bardzo "zamknięty" mózg na nowe rodzaje muzyki i jest strasznie monotonny.

zaraz zaraz... ja nie powiedziałam, ze słucham jednego gatunku, bo tak ni jest, wystarczy przejrzeć listę na last.,fm tam jest po prostu wszystko ^^ ale chodziło mi, że pomimo że minęło tyle lat jest muzyką którą mimo osłuchania dalej kocham i nie nudzi mi się ^^ poza tym dla mnie jest dziwne, że można przestać lubieć muzykę, którą uważa się że się ją kocha ^^

a co do bycia melomanem, nigdy nie twierdziłam, że jestem takowym ^^ że tak się wyrażę słuchałam chyba każdego stylu muzyki, no bynajmniej tych wymienionych przez Sky, chociaż zawsze najbliży będzie mi punk, rock no i punk/rock ;D, bo na tym się wychowałam ;3

Ostatnio edytowany przez nulla_quendi (2010-05-21 14:57:31)

Offline

 

#80 2010-06-30 13:27:02

 MICHART56

Rysownik

Zarejestrowany: 2010-06-23
Posty: 37
WWW

Re: Nasze ulubione typy muzyki :)

Hard rock, rok, rock - pop, melodic rock np. Toto :
utwory
Angel don't cry
Don't chain my heart
I'll be over you
Kingdom of desire
Only you

Heart :
utwory
Alone
What about the love
These dream

Stone fury - Life is to lonely
Mark Free - Someday you'll come runing to me

Offline

 

#81 2010-06-30 22:38:41

 Elfik777

dziewczyna Robin Hooda

9097295
Skąd: Brzeszcze (te Brzeszcze)
Zarejestrowany: 2007-10-02
Posty: 1587
WWW

Re: Nasze ulubione typy muzyki :)

power metal, klasyka, rock, heavy metal i.... czasem jakieś taneczne rytmy gdy mam pogodny nastrój i pragnę sobie poszaleć


www.elfik777.blog.onet.pl  <- portrety i inne rysunki
www.krok-po-kroku-elfik777.blog.onet.pl <- rady, tutoriale, opisy do rysunków, potrzebne przybory itp
www.elfik777.digart.pl     <- mój digart
www.elfik777.deviantart.com   <- i mój deviantart

Offline

 

#82 2010-07-01 14:46:25

 Hanako-chan

Rysownik

Zarejestrowany: 2010-07-01
Posty: 5
WWW

Re: Nasze ulubione typy muzyki :)

Od kilku lat siedzę w klimatach jrockowych.^^  Raz na jakiś czas włączę sobie MCR, Billy Talent albo AFI ;p Ale przeważnie to jednak muzyka japońska ;] Uzależniłam się już chyba od The Gazette, X Japan, Alice Nine, Girugamesh, MUCC, D, D'espairsRay, Dir en grey, Gackt...w sumie można by tego dużo jeszcze wymieniać :D I ostatnio jeszcze doszedł k-pop

Ostatnio edytowany przez Hanako-chan (2010-07-01 14:47:42)


http://i186.photobucket.com/albums/x175/Unburn/Gazette.jpg

Offline

 

#83 2010-08-17 02:56:34

 choui

BAZINGA

13497386
Zarejestrowany: 2010-02-19
Posty: 964

Re: Nasze ulubione typy muzyki :)

wszystko po trochu ale ostatnio zajarałem sie hip hopem. ostr oraz łona. ale nie cierpie tych pseudo raperów: mezo, doniu, tede....wogóle skoro leci to na vivie to to wszystko tłumaczy

Offline

 

#84 2010-08-17 10:48:11

nulla_quendi

Baka Deshi

status sho@aqq.eu
Call me!
Skąd: Warmia
Zarejestrowany: 2008-09-25
Posty: 2075

Re: Nasze ulubione typy muzyki :)

nie rozumiem, dlaczego Donia obrażasz^^'... dobra, może teraz się spierdzielił, ale za czasów Ascetów tworzył naprawdę świetną muzykę, więc prosze nie obrażaj go V.V bo możliwe że usłyszałeś te paskudne najnowsze utworki i na tej podstawie oceniłeś jego dorobek ... co do OSTR podobały mi się jego pierwsze utwory nie wiem jak te najnowsze, bo przestałam słuchać jak hip-hop stał się komercyjny (z całym szacunkiem, dla tych którzy mimo to opierają się temu!) i posłuchuję starego dobrego hip-hopu i rapu sprzed kilu a nawet kilkunastu lat

polecałabym Ci Paktofonikę i Kaliber 44 czy też Fenomen, Grammtik a nawet wspomniany już Ascetoholix.... naprawdę tworzyli świetną muzę... nie wiem co to się stało z polskim rapem/hip-hopem

Ostatnio edytowany przez nulla_quendi (2010-08-17 10:51:24)

Offline

 

#85 2010-08-17 13:20:11

 choui

BAZINGA

13497386
Zarejestrowany: 2010-02-19
Posty: 964

Re: Nasze ulubione typy muzyki :)

hip hop w wykonaniu ostrego nie stał sie komercyjny...faktycznie przy okazji ostatniej płyty miałem taki wątpliwości ale szybko sie przekonałem że ten człowiek nigdy sie nie sprzeda...nie lubie wykonawców, którzy tworząc kawałek kładą większy nacisk na teledysk niż na treść utworu

a najlepsze jest to że ja go kilka lat temu nigdy nie słuchałem aż poszedłem na juwenalia i stąd mam zdjęcie z nim w wątku autoportret...pogadałem sobie z nim i zauważyłem że to zwykły człowiek....gadał z nami jak z kumplami i nie uważał sie za gwiazde

Ostatnio edytowany przez choui (2010-08-17 13:21:45)

Offline

 

#86 2010-08-17 13:42:46

nulla_quendi

Baka Deshi

status sho@aqq.eu
Call me!
Skąd: Warmia
Zarejestrowany: 2008-09-25
Posty: 2075

Re: Nasze ulubione typy muzyki :)

no dlatego się nie chciałam wypowiadać na temat OSTR bo pamiętam jego stare utworki jeden z nowszych niedawno słyszałam, i jakoś mi nie przypadł do gustu, ale może i ja sie odzwyczaiłam od hip-hopu... nie wątpię że to normalny człowiek ;D i cieszę się, ze miałeś okazję go poznać, i ze mimo tego że wielu hip-hopowców/raperów się sprzedało, on pozostał sobą, to sie teraz ceni, czyż nie ? ;D

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
terapia podczerwienią bydgoszcz