Rysujemy

Dla każdego kto lubi rysować.

Ogłoszenie

W dziale Strona i Forum pojawił się zaktualizowany regulamin, zapraszam do zapoznania się z nim

#226 2013-04-12 14:43:05

 anka10334

Rysownik

41991171
Skąd: Krosno
Zarejestrowany: 2011-11-25
Posty: 505
WWW

Re: Nasze marzenia

Normalna rodzina to chłopak i dziewczyna, a gdyby wszyscy byli gejami to nie byłoby ludzi, społeczeństwo nie miałoby jak się rozwinąć.
Przed latami 60 jeszcze leczono homoseksualizm..

Offline

 

#227 2013-04-12 14:53:55

 Sky

trochę ćmok

Skąd: WrocLove
Zarejestrowany: 2009-07-25
Posty: 3305
WWW

Re: Nasze marzenia

Ta, a depresje, schizofrenie i inne choroby leczono jeszcze w ubiegłym wieku elektrowstrząsami i lobotomią.
Homoseksualizm istniał zawsze, przecież ci ludzie nikomu nie szkodzą, tak samo jak mi nikt nie zagląda do łóżka, ja nie zaglądam im. Miłość to miłość, oczywiście wychowywanie dzieci to przesada, ale nawet homoseksualne pary tak sądzą.
U wielu zwierząt homoseksualizm istnieje i jakoś gatunki nie wyginęły, przecież to nie choroba zakaźna, że będzie gejów i lesbijek coraz więcej i wyginiemy :P Teraz dopiero się ujawniają, bo ile można się chować przed ludźmi, którzy są na nie 'bo tak'?

Miałam się nie wypowiadać, ale nie mogę. Ja polecam poznać takie osoby i dopiero potem sobie budować opinię, większość leci na skojarzeniach ze stereotypów, a to przecież najnormalniejsi ludzie.
Nikogo się nie wyleczy z bycia homo, tak samo jak z hetero się nie zrobi geja. Przecież to śmieszne.

Nie wiem po co stawianie sprawy, że coś jest albo czarne, albo białe. Życie składa się z odcieni szarości.

Offline

 

#228 2013-04-12 14:57:49

Joa

Zmora

Zarejestrowany: 2009-02-09
Posty: 2991

Re: Nasze marzenia

Homoseksualizm był od zawsze, tak samo jak heteroseksualizm. "Normalność" została wykreowana przez nasz świat, przez media, przez ludzi. Kiedyś nie było pojęcia normalność, gdy człowiek dopiero stawiał pierwsze kroki na ziemi, ludzie, normalność to pojęcie stworzone przez nas samych, każdy ma inne o normalności pojęcia. Tak samo jest z pięknem, brzydotą, sztuką - każdy ma swoją opinię na temat, czym tak naprawdę jest. Więc dlaczego coś, co według Ciebie jest normalne, ma być normalnością dla wszystkich? Dlaczego to, co dla mnie jest normalnością ma być normalnością dla wszystkich?
Zresztą, czy homoseksualiści wyrządzają Ci jakąś krzywdę? Nie wiem, molestują, biją, kopią, obrażają? Nie, wątpię.

Offline

 

#229 2013-04-12 15:11:10

 Blanka

Wojowniczy Żółw Ninja

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2010-01-06
Posty: 1827
WWW

Re: Nasze marzenia

Anka, dziewczyno, skąd u ciebie tyle nienawiści?

Offline

 

#230 2013-04-12 15:17:01

 anka10334

Rysownik

41991171
Skąd: Krosno
Zarejestrowany: 2011-11-25
Posty: 505
WWW

Re: Nasze marzenia

Dlaczego ich nie lubię?
http://www.autonom.pl/?p=5197
DLATEGO
Może mi nie wyrządzają szkody, ale innym często tak. Nie uważam, aby widok całujących się dwóch panów był czymś dobrym dla sześcio, pięciolatka.
Denerwuje mnie propaganda gejów, żądanie związków partnerskich.
Denerwują mnie feministki, imigranci.
Denerwuje mnie antifa i tego typu organizacje.

Offline

 

#231 2013-04-12 15:43:07

Smutek

Rysownik

Zarejestrowany: 2013-04-01
Posty: 7

Re: Nasze marzenia

Dzieci uczą się tolerancji, a wiele imigrantów jest zmuszonych, by opuścić ojczysty kraj  sialalalala Nienawiść skierowana nie tylko do siebie boli oooo

Offline

 

#232 2013-04-12 15:48:33

 Weroonika

Rysownik

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2011-04-27
Posty: 1103

Re: Nasze marzenia

Ania naucz się tak nie przejmować wszystkim. Czemu w Tobie tyle nienawiści? Wyluzuj trochę.


"if there ever comes a day
when we can't be together
keep me in your heart
I'll stay there forever"

                         -winnie the pooh

Offline

 

#233 2013-04-12 16:00:43

 Sky

trochę ćmok

Skąd: WrocLove
Zarejestrowany: 2009-07-25
Posty: 3305
WWW

Re: Nasze marzenia

anka10334 napisał:

Dlaczego ich nie lubię?
http://www.autonom.pl/?p=5197
DLATEGO
Może mi nie wyrządzają szkody, ale innym często tak. Nie uważam, aby widok całujących się dwóch panów był czymś dobrym dla sześcio, pięciolatka.
Denerwuje mnie propaganda gejów, żądanie związków partnerskich.
Denerwują mnie feministki, imigranci.
Denerwuje mnie antifa i tego typu organizacje.

Ja pitole, najlepiej jeszcze siedźmy w średniowieczu, bo wszystkie zmiany to zło i denerwują, ograniczając naszą wolność. Chcesz spokoju, daj go innym.
Skoro takie masz poglądy, to czemu siedzisz przy komputerze jak wolna kobieta i masz prawo do poglądów, zamiast w kuchni z gromadką dzieci, gotując obiad mężowi? :P

Offline

 

#234 2013-04-12 16:19:15

 Dzina

ijaijaijee ło-o-ooo

4306820
Call me!
Skąd: brzuch mamy :3
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 8648
WWW

Re: Nasze marzenia

anka10334 napisał:

Może mi nie wyrządzają szkody, ale innym często tak.

Hetero też innym wyrządzają szkody, nawet dużo więcej szkód. Ich też trzeba utylizować w takim razie. Wszystkich jak leci.


REKLAMA: Fotografia ślubna Legnica - zapraszam i polecam, Aneta z Ostróżna.

Offline

 

#235 2013-04-12 16:26:18

 anka10334

Rysownik

41991171
Skąd: Krosno
Zarejestrowany: 2011-11-25
Posty: 505
WWW

Re: Nasze marzenia

Zmiany - tak, ale na lepsze.
Nikt mi nie wmówi, że feministki chcące prawa do aborcji, kraje w których połowa ludzi to nie rodacy, a imigranci to zmiana na lepsze.
Dlaczego mam im dać spokój, skoro oni nie dają go innym?

Skoro takie masz poglądy, to czemu siedzisz przy komputerze jak wolna kobieta i masz prawo do poglądów, zamiast w kuchni z gromadką dzieci, gotując obiad mężowi? :P

Bo nawet nie jestem pełnoletnia..
Nie wiem co ma jedno do drugiego. Dopowiadasz sobie słowa i wmawiasz mi, że to są moje poglądy.
Co prawda uważam, że kobieta powinna wychowywać dzieci, a mężczyzna pracować (a nie na odwrót), ale sytuacja w Polsce jest jaka jest i jedna osoba nie jest w stanie zarobić na całą rodzinę.
"wolna kobieta"
Wychowywanie dzieci i zajmowanie się domem to nie jest niewola. Uważam, że naród w państwie powinien być wolny i mieć swoje prawa jeśli nie szkodzą Ojczyźnie.
Mam wrażenie, że używając słów "wolna kobieta" chciałaś zasugerować jakbym miała poglądy, że kobiety są gorsze. Kobiety i mężczyźni są równi, ale jedni nadają się do jednych zajęć, a drudzy do innych. Obie płcie powinny się uzupełniać. Uważam, że kobieta pracująca w kopalni, a mężczyzna wychowujący dzieci i gotujący obiad to jest absurd, nie wyobrażam sobie takiego małżeństwa.
Jeśli kobieta nie lubi dzieci i nie umie ich wychować- to niech nie stara się o nie.
Rola kobiety w społeczeństwie jest bardzo ważna.
Odpowiada za wychowanie dzieci, rozwój społeczeństwa.. Jednak część kobiet radzi sobie też dobrze w biznesie, jako dyrektorzy, politycy (np. Margaret Thatcher).
Mężczyzna nie zastąpi kobiety, tak samo jak kobieta mężczyzny.

Ostatnio edytowany przez anka10334 (2013-04-12 16:48:15)

Offline

 

#236 2013-04-12 17:04:20

 Dzina

ijaijaijee ło-o-ooo

4306820
Call me!
Skąd: brzuch mamy :3
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 8648
WWW

Re: Nasze marzenia

anka10334 napisał:

Uważam, że kobieta pracująca w kopalni, a mężczyzna wychowujący dzieci i gotujący obiad to jest absurd, nie wyobrażam sobie takiego małżeństwa.

No, a jeśli im to odpowiada? Co w tym złego?

Jeśli kobieta nie lubi dzieci i nie umie ich wychować- to niech nie stara się o nie.

Tak, bo nie ma czegoś takiego jak wpadki, a ludzie powinni żyć w celibacie do ślubu. Dodatkowo dobrze zrobić kobietom testy psychologiczne czy nadają się na matkę czy nie. Tym co nie zdadzą egzaminu od razu jajniki podwiązać.
Akurat taka aborcja już jest lepsza niż mrożenie dzieci w zamrażalnikach.


REKLAMA: Fotografia ślubna Legnica - zapraszam i polecam, Aneta z Ostróżna.

Offline

 

#237 2013-04-12 18:16:40

 anka10334

Rysownik

41991171
Skąd: Krosno
Zarejestrowany: 2011-11-25
Posty: 505
WWW

Re: Nasze marzenia

Bo facet to ma być facet.
Chodziło mi o to, że jeśli nie lubi dzieci i nie będzie potrafiła ich wychować to, żeby nie było nacisku społeczeństwa na jej macierzyństwo.
Aborcja zawsze będzie morderstwem..

Offline

 

#238 2013-04-12 20:11:46

 Weroonika

Rysownik

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2011-04-27
Posty: 1103

Re: Nasze marzenia

Tak, aborcja będzie morderstwem. Tu się zgadzam w 100%.
A co do tego jak ma wyglądać rodzina, to nie powinno być utartych schematów. Nigdzie nie jest powiedziane, że to kobieta ma siedzieć w domu i w kuchni. W tym momencie najważniejsze jest szczęście ich samych.


"if there ever comes a day
when we can't be together
keep me in your heart
I'll stay there forever"

                         -winnie the pooh

Offline

 

#239 2013-04-12 23:27:02

 Hedvig

Hattivatti

46857518
Zarejestrowany: 2013-03-26
Posty: 349
WWW

Re: Nasze marzenia

Jak można leczyć kogoś z homoseksualizmu? Przecież z tym się rodzi? To tak jakbyś chciała leczyć cześć ludzi bo mają niebieskie oczy. A widok całujących się kobiety i mężczyzny będzie dobry dla pięcio, sześciolatka? Skąd można wiedzieć czy kobieta będzie dobrą matką? Przecież wiele ciąż to przypadki. A jeśl matką ma zostać nastolatka, która sobie nie poradzi to Twoim zdaniem lepiej mi dopuścić do aborcji i skazać dziecko na tułaczkę po domach dziecka? 'Obie płcie powinny się dopełniać' tu się zgadzam, niestety Twoje rozumowanie jest dla mnie śmieszne. Najlepiej żeby kobieta zajmowała się dziećmi, prała, sprzątała, gotowała, a mąż powinien pracować, a po pracy chlać piwsko i oglądać mecz. Dlaczego tak przeszkadzają Ci obcokrajowcy?

Offline

 

#240 2013-04-12 23:57:44

 Dzina

ijaijaijee ło-o-ooo

4306820
Call me!
Skąd: brzuch mamy :3
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 8648
WWW

Re: Nasze marzenia

Hedvig napisał:

Jak można leczyć kogoś z homoseksualizmu? Przecież z tym się rodzi? To tak jakbyś chciała leczyć cześć ludzi bo mają niebieskie oczy.

Warto dodać, że homoseksualizm często jest uwarunkowany burzą hormonów i często się z tego po prostu "wyrasta". Ponadto duża część dzieci (głównie chłopców) ma doświadczenia homoseksualne, mimo, że potem zakładają hetero związki.


REKLAMA: Fotografia ślubna Legnica - zapraszam i polecam, Aneta z Ostróżna.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs kraków https://lukaszsurma.pl/ pojemniki mapa TS2 space has not written AI pojemniki