Rysujemy

Dla każdego kto lubi rysować.

Ogłoszenie

W dziale Strona i Forum pojawił się zaktualizowany regulamin, zapraszam do zapoznania się z nim

  • Index
  •  » Muzyka
  •  » Co wasi rodzice sądzą o muzyce, której słuchacie?

#16 2008-03-27 16:00:35

 Hotaru-Zana

Żona`Gee

770399
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Zarejestrowany: 2007-08-07
Posty: 2004

Re: Co wasi rodzice sądzą o muzyce, której słuchacie?

Ale to u mnie przełom Moja mama nie słucha takiej muzy. Jak ją słyszy to już ją mdli, a tu nagle powiedziała, że fajnie śpiewają OwO


http://data.whicdn.com/images/60204035/large.gif

Offline

 

#17 2008-03-27 23:02:33

guns

Administrator

3258978
Zarejestrowany: 2007-08-06
Posty: 2472

Re: Co wasi rodzice sądzą o muzyce, której słuchacie?

A ja lubię sobie posłuchać z moim tatą Foo Fighters.

Offline

 

#18 2008-03-28 08:07:30

 Hotaru-Zana

Żona`Gee

770399
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Zarejestrowany: 2007-08-07
Posty: 2004

Re: Co wasi rodzice sądzą o muzyce, której słuchacie?

To masz fajnego tate. Mój rocka nie lubi ale za to metal ubóstwia OwO


http://data.whicdn.com/images/60204035/large.gif

Offline

 

#19 2008-04-06 20:49:26

Azami

MCRfanka

2329661
Skąd: Pyznań (poznań)
Zarejestrowany: 2008-04-06
Posty: 603
WWW

Re: Co wasi rodzice sądzą o muzyce, której słuchacie?

Pff... Jak moi rodzice słyszą MCR to jest rozpierdziel ><"

Raz jak ich nie było włączyłam sobie w głośnikach na max. głośności i oni jak wrócili to nawet dzwonka nie usłyszałam.
Potem przyszli sąsiedzi i z tekstem:
-Czy u państwa jest może remont, bo o 10 rano tak głośno wiertarka działała...
Łahahah... Teraz to się śmieję, ale wtedy byłam gotowa sąsiadkę zamordować^^
Ja oczywiście z pyskiem:
-proszę nie obrażać mojej muzyki, jak pani włącza swoje disco polo i drze się na cały blok to ja wontów nie mam... Nie chciałabym oceniać pani zdolności wokalnych, ale... - gdyby mama mi nie przerwała to ja nie wiem co by było^^
Oczywiście miałam kare i to nie złą, ale ma grubaska za swoje, mojego kochanego Gerardzia obraża, o.

A ogólnie jak mama zobaczyła chyba Helenkę w tv to się spytała, czy wokalista musi walić takie miny, jakby go coś bolało^^ Ale melodia jej się spodobała^^
A jak leciał teledysk "I'm not okey" to rodzice stwierdzili. że ja mam może jakieś kłopoty w szkole że czegoś takiego słucham... Dobrze, że nie widzieli całego tylko początek *hihihi* no ale to już chyba o teledyskach a nie o muzyce...

No i dobrze, że rodzice anglika nie znają, bo jakby wiedzieli o czym MCR ma piosenki^^ Śmierć, śmierć, śmierć^^ Hehe tylko ze mnie EMO. nie róbcie^^

Tożem się rozpisała^^


And if your heart stops beating,
I’ll be here wondering,
Did you get what you deserve?
The ending of your life...

Offline

 

#20 2008-09-29 22:59:27

 Elfik777

dziewczyna Robin Hooda

9097295
Skąd: Brzeszcze (te Brzeszcze)
Zarejestrowany: 2007-10-02
Posty: 1587
WWW

Re: Co wasi rodzice sądzą o muzyce, której słuchacie?

ja i mój tata słuchamy metalu i tatuś wręcz zachęca swoją jedynaczkę do łomotania na gitarze elektrycznej, czasem se nawet paznokcie wspólnie malujemy (ja jemu na czarno, a on mi na czerwono ), a mama słucha krzysia krawczyka i naszej pasji nie podziela :D


www.elfik777.blog.onet.pl  <- portrety i inne rysunki
www.krok-po-kroku-elfik777.blog.onet.pl <- rady, tutoriale, opisy do rysunków, potrzebne przybory itp
www.elfik777.digart.pl     <- mój digart
www.elfik777.deviantart.com   <- i mój deviantart

Offline

 

#21 2008-09-30 16:53:51

 Dzina

ijaijaijee ło-o-ooo

4306820
Call me!
Skąd: brzuch mamy :3
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 8648
WWW

Re: Co wasi rodzice sądzą o muzyce, której słuchacie?

U mnie fazę na metal i rock mamy tylko my z rodzeństwem (no i ja wyjątek j-rock jeszcze), ale na szczęście rodzice są pod tym względem tolerancyjni x) No byle, cicho było, co czasami rzadko kiedy jest możliwe xd


REKLAMA: Fotografia ślubna Legnica - zapraszam i polecam, Aneta z Ostróżna.

Offline

 

#22 2008-09-30 21:21:28

Quistis

Jebla w depresji :3

9218506
Call me!
Skąd: Elbląg
Zarejestrowany: 2008-06-22
Posty: 121
WWW

Re: Co wasi rodzice sądzą o muzyce, której słuchacie?

Ja problemów nie mam - zawsze słucham na słuchawkach. No, ewentualnie sobie w garażu mogę pozwolić na "dyskotekę"


invisible.

Offline

 

#23 2008-10-01 11:10:37

nulla_quendi

Baka Deshi

status sho@aqq.eu
Call me!
Skąd: Warmia
Zarejestrowany: 2008-09-25
Posty: 2075

Re: Co wasi rodzice sądzą o muzyce, której słuchacie?

moi rodzice, a dokładnie tata z początku trochę się czepiał, ale zauważył, ze to nie ma sensu . . ale nie było źle bo były to raczej zaczepki jak uciążliwe marudzenie. . . Mój tato już dawno, przestał walczyć, z tym że kocham mangę i anime i słucham j-music
co do muzyki to w domu na głośnikach jak wychodzę - na słuchawkach XD (chwała osobie która wymyśliła mp3 :P)

Offline

 

#24 2008-10-05 15:34:50

 Bruk IV

Czarnoksiężnik

494119
Call me!
Skąd: Chodzież
Zarejestrowany: 2008-08-31
Posty: 439

Re: Co wasi rodzice sądzą o muzyce, której słuchacie?

Moi rodzice nie mają nic do mojej muzyki. Praktycznie często słucham to co oni :P Nawet mi się podobają te niektóre stare kawałki, albo te polskie zespoły które oni słuchają :P


http://img525.imageshack.us/img525/1990/moderatorzypp4.jpg

Jano: z majtek to ci wyrasta głowa!

HAHA

Offline

 

#25 2008-10-05 18:15:44

nulla_quendi

Baka Deshi

status sho@aqq.eu
Call me!
Skąd: Warmia
Zarejestrowany: 2008-09-25
Posty: 2075

Re: Co wasi rodzice sądzą o muzyce, której słuchacie?

oj tak, ja też mam sentyment do utworów z tamtych lat zwłaszcza do Krzysztofa Klenczona, Czerwonych Gitar i Elvisa Presleya i mój tata szok przeżywa jak słyszy u mnie taką muzykę <zauważmy że u mnie teraz prawie 24/dobę leci j-rok :P>

Offline

 

#26 2008-10-05 21:23:28

 Bruk IV

Czarnoksiężnik

494119
Call me!
Skąd: Chodzież
Zarejestrowany: 2008-08-31
Posty: 439

Re: Co wasi rodzice sądzą o muzyce, której słuchacie?

Wkurza mnie właśnie podejście płytkich ludzi co uważają że tylko to co nowe może być fajne a to co ma już miesiąc jest do dupy :/ Zazwyczaj są to głupie drechy albo w przypadku dziewczyn - "gangsta babe która ma swój kochany team".
Wracając do tematu. Jeżeli tylko się wczujemy w tą muzykę którą nasi rodzice mogą nam pokazać to może ona być naprawdę fajne. Nie można patrzeć tylko w jednym kierunku, czyli łupanina o natężeniu 5 tys. uderzeń na minutę-techno


http://img525.imageshack.us/img525/1990/moderatorzypp4.jpg

Jano: z majtek to ci wyrasta głowa!

HAHA

Offline

 

#27 2008-10-05 21:47:01

nulla_quendi

Baka Deshi

status sho@aqq.eu
Call me!
Skąd: Warmia
Zarejestrowany: 2008-09-25
Posty: 2075

Re: Co wasi rodzice sądzą o muzyce, której słuchacie?

oj tak wiele utworów z dawnych lat jest cudownych i niezniszczalnych i nie trzeba aż tak daleko sięgać weźmy np Golden Life "24-11-1994", Hey "Moja i twoja nadzieja" czy też T.Love "Wychowanie" jest jeszcze mnóstwo innych ponadczasowych utworów, które zasługują na szacunek. . .
a najbardziej mnie denerwuje jak jakaś osoba nie chce przyznać sie czego kiedyś słuchała ot np Ja obecnie słucham j-rocka/polskiego punk/rocka . . . ale były chwile ze słuchałam popu czy hip-hopu i się tego nie wstydzę, do punk/rocka zawsze będę miała sentyment bo na tym się wychowałam (podziękowania dla starszej siostry :*)
w sumie to słucham tego co mi się podoba i nie obchodzi mnie co to jest za gatunek muzyczny dlatego często jak ktoś mnie pyta czego słuchasz to odpowiadam " słucham różnej muzyki od śpiewu kanarków po szczęk łamanych kości"

co do techno nigdy nie słuchałam, kiedyś koleżanka chciała mnie namówić, to jej powiedziałam, zę techno to ja se w domu mogę zrobić dam dzieciom 4 garnki patelnię kilka pokrywek - i będę miała techno na żywo . . . obraziła się, ale jej przeszło

Ostatnio edytowany przez nulla_quendi (2008-10-05 21:47:44)

Offline

 

#28 2008-10-06 11:59:47

MikoPiko

Pogromca kotów^^

4976504
Call me!
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2008-05-01
Posty: 1205

Re: Co wasi rodzice sądzą o muzyce, której słuchacie?

eEj a mój tata ma bzika na punkcie "aaaaaaaaaaaaaaaanarchia"
Ja tez to lubie... ale ile mozna tej
A tatostatni szzelił tekstem
"A ta laskaz 30stm to taki meski glos ma nie?" a ja na to "O.O" i mysle: zabije zatłuke i opluje...kochanego tatusia <zagryzam zeby>! Nawet sie nie odezwałam ... tylko poszłam do pokoju =.=
my kochany zespół a on mówi ze to jakas laska!!!! ZABIC!


You will kill me, before I will kill you.
You look good in black.

Offline

 

#29 2008-10-06 14:50:54

nulla_quendi

Baka Deshi

status sho@aqq.eu
Call me!
Skąd: Warmia
Zarejestrowany: 2008-09-25
Posty: 2075

Re: Co wasi rodzice sądzą o muzyce, której słuchacie?

hy hy hy ja też miałam podobne przejscie miałam dość nietypową tapetę z Hitsugim (Naitomea) sama twarz w połowie zakryta dłonią i wyszczerzone ząbki - szara, jeno szkło kontaktowe - zielona. No i siedzę i zgrywam zdjecia z aparatu no a musiałam zminimalizować okna no i ukazała sie tapeta . . a mój tatuś "a to co szamanka" . . . .totalny ZONK  . . .otworzyłam usta, powstrzymywałam sie od śmiechu  niepewnie ipowoli pokiwałam głową, ze nie i usłyszałam, jak siostra coś tam tacie tłumaczy, ze to facet z jakiegoś japońskiego zespołu . . nie potrafiłam się odezwać . . . teraz na dźwięk słowa szamanka wpadam w uroczy atak śmiechu

<tak wyglądała tapeta ->http://nullaquendi.deviantart.com/art/Ikari-Mitsuo-97726473 / obecnie mam już inną>

Offline

 

#30 2008-12-16 22:43:43

MartaMar

Rysownik

12701310
Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2008-12-15
Posty: 45
WWW

Re: Co wasi rodzice sądzą o muzyce, której słuchacie?

Ee... W sumie moi rodzice nie mają nic przeciwko temu, czego słucham. ^^ Bo o tyle o ile moja mama nie słucha muzyki sama praktycznie żadnej, to mój tata i tak będzie słuchał tego czego słucha... W sumie to ja czasami słucham tego samego. :P


http://dl.glitter-graphics.net/pub/1588/1588221tmjbfiay9a.png

Offline

 
  • Index
  •  » Muzyka
  •  » Co wasi rodzice sądzą o muzyce, której słuchacie?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://http://racingbeast.pl przegrywanie kaset vhs. ts2 satellite military pojemniki mapa Alojamento Alemanha