Rysujemy

Dla każdego kto lubi rysować.

Ogłoszenie

W dziale Strona i Forum pojawił się zaktualizowany regulamin, zapraszam do zapoznania się z nim

#1 2007-11-25 17:01:42

Ufekkk

Rysownik

Skąd: fotel przed kompem ;D
Zarejestrowany: 2007-08-15
Posty: 269

Nasze pseudo!

Czy myśleliście skąd tak naprawdę wzięło się wasze pseudo artystyczne??? Czy z jakieś ulubionej rzeczy, może ot tak... Wypowiadamy się :D


"Garrett nadchodzi wiek metalu"
*****
Czy ktoś chce być moim asystentem w Biznes Planie?

Offline

 

#2 2007-11-25 22:42:34

Kitsune

Rysownik

Skąd: Konoha-Gakure
Zarejestrowany: 2007-08-07
Posty: 187

Re: Nasze pseudo!

Dawno mnie nie było na forum... Ale nadrobię ^^

Moje pseudo artystyczne?
Zaczęło się od przekopywania słownika japońskiego. Zakochałam się wręcz w słowie "Kitsune", a że również lubię lisy postanowiłam powziąść je sobie jako moje pseudo. Lecz z początku było dla mnie za krótkie, więc jako adoratorka truskawek przybrałam sobie jeszcze "Ichigo", przez co powstało "Ichigo Kitsune". Moje pseudo przechodziło i dalej przechodzi metamorfozy: kiedyś było jeszcze "Ichigo Kitsune 15", bo samo "Ichigo Kitsune" było już zajęte, kiedy rejestrowałam się na dA. Następnie zostało samo Kitsune. I będzie Kitsune. Już sobie to wstawiłam między imię i nazwisko i tak właśnie wydam swoją pierwszą Mangę :D Następnie skróciłam je do "Kit" i czasami też się tak podpisuję. Lubię moje pseudo, bo idelanie mnie oddaje. Kiedyś ktoś mi powiedział, że przypominam lisa: i z wyglądu i z charakteru i ze spojrzenia.
Taka oto jest etymologia Kitsune ^^


"Poświęcenie. Honor. Odwaga. Siła. Mądrość. Pięć Cech Shinobi..." <Naruto Seishin>
http://republika.pl/blog_zv_3464201/4778585/sz/seishin.jpg

Offline

 

#3 2007-11-26 15:33:03

 Dzina

ijaijaijee ło-o-ooo

4306820
Call me!
Skąd: brzuch mamy :3
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 8648
WWW

Re: Nasze pseudo!

Szczerze mówiąc nie wiedziałam, że Twoje pseudo znaczy lis ^^ Liski są super :D
A Dzina to... po prostu Dzina.
Żeby nie było, jak to niektórzy mówią Dżina (z akcentem na to "ż", którego nie ma!) <bo zagryzę >
Mój atrystyczny nick/pseudonim/ksywa pochodzi od mojego zwykłego pseudonimu. A powstał on tak:
Aneta -> Andzina (ale za długo się wymawiało, więc wszyscy mówili w skrócie) -> Dzina ^.^ Ale niektórym się on nie podoba, więc mówią mi po prostu po imieniu ;] A w necie... Dzinka x)


REKLAMA: Fotografia ślubna Legnica - zapraszam i polecam, Aneta z Ostróżna.

Offline

 

#4 2007-11-26 21:08:56

 Hotaru-Zana

Żona`Gee

770399
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Zarejestrowany: 2007-08-07
Posty: 2004

Re: Nasze pseudo!

A mój pochodzi od mojego imienia- Żaneta. Każdy mówi do mnie inaczej ;D. Ciocia- Żenia (przez E ;p), Mama mówi- Żecia, Koledzy- Żana, A koleżanki- Żania lub Żancia. Hehe.


http://data.whicdn.com/images/60204035/large.gif

Offline

 

#5 2007-11-29 16:39:05

guns

Administrator

3258978
Zarejestrowany: 2007-08-06
Posty: 2472

Re: Nasze pseudo!

ojojojoj to było tak.....
moje pierwsze anime,które oglądnęłam było właśnie gunslinger girl.A moje imię to Marcelina.Więc moja "pierworodna" ksywa brzmiała Gunslinger_Marca.Ale,że była za długa,wszyscy skracali ją sobie do guns...i tak pozostało.

Offline

 

#6 2007-12-26 12:38:41

Ufekkk

Rysownik

Skąd: fotel przed kompem ;D
Zarejestrowany: 2007-08-15
Posty: 269

Re: Nasze pseudo!

Ciekawe historie :D
Ja miałam najpierw Ufo (bo brat mojej kumpeli miał obsesję na tym punkcie). Nie mogłam tego zostawić, bo ciągle on sie tak podpisywał to musiałam zmieniać ksywę. Potem było Uffo, Ufekk, a na końcu zostało Ufekkk (i chyba tak jest najlepiej ^w^)


"Garrett nadchodzi wiek metalu"
*****
Czy ktoś chce być moim asystentem w Biznes Planie?

Offline

 

#7 2008-01-12 16:05:52

Polnik

oaza spokoju

6653902
Skąd: Słubice
Zarejestrowany: 2007-08-24
Posty: 472
WWW

Re: Nasze pseudo!

Najpierw byłą Po-ra ( me imię po japońsku x3) Ale skończyło się miejsce na blogu to sobie Polnika wymyśliłam ( majn wymyślony przyyyjaaciel XDDD)



  *zło*

Offline

 

#8 2008-08-27 22:47:54

 Lawrenny

Gnębiciel ptactwa

Zarejestrowany: 2007-08-10
Posty: 1686
WWW

Re: Nasze pseudo!

dobra, odświeżam temacik. Ktoś chce usłyszeć jak powstał mój niczek? w końcu ma z dobre 4 lata >3

No więc tak.
Zanim to tokio mew mew się 'ujawniło' w moich stronach miałam baaardzo podobny pomysł co do jego fabuły i bohaterek >_<""" No i se marzyłam żeby tak bazgrnąć taki jakiś swój komiks *w*
Szukałam imienia dla jednej z bohaterek. Na książce ojca znalazłam nazwisko autora- Lawrence, więc przerobiłam na damskie- Lawrena. No i mi się spodobało.

Ale jak się chciałam zarejestrować na pewną stronkę(nie powiem, bo wstyd X3) Lawrena było zajęte. Nie wiedziałam że takie imie już istnieje o,o"  trzeba było wymyśleć takie, którego nikt jeszcze nie zajął...

Lawrenna też było zajęte =w=


ale wolne było Lawrenny! I sie tak jakoś mimowolnie, czy chciałam czy nie, jakoś się do mnie przyczepiło. A czasem mówią na mnie Law(najczęsciej spotykane, i dzięki bogu)  Lawr, lawrenka(daawno) i ....LaWu$$ia   TwT"  (wytwór koleżanki Marthhhhynki)


kurczaki żądzą tym światem O3O
__ __ __

http://i270.photobucket.com/albums/jj90/Lawrenny/123.jpg To jest KRÓLICZE DZIECKO. Jeśli go nie nakarmisz w ciągu godziny, umrze. DAJ MU CIASTECZKO

https://brushwarriors.com

Offline

 

#9 2008-08-28 16:48:57

 Elfik777

dziewczyna Robin Hooda

9097295
Skąd: Brzeszcze (te Brzeszcze)
Zarejestrowany: 2007-10-02
Posty: 1587
WWW

Re: Nasze pseudo!

Pierwszy raz mojego pseuda użyłam logując się na grzenda.pl. Długo się zastanawiałam się na nickiem. Lubię elfy ale, samo słowo "elf" wydawało mi się takie jakieś nijakie. "Elfik" mi się spodobało jako słodkie zdrobnienie, a potem doszły trzy siódemki :D Mój szczęśliwy numerek to 7, więc trzy siódemki to już pełnia szczęścia- to taka krótka historia pseuda


www.elfik777.blog.onet.pl  <- portrety i inne rysunki
www.krok-po-kroku-elfik777.blog.onet.pl <- rady, tutoriale, opisy do rysunków, potrzebne przybory itp
www.elfik777.digart.pl     <- mój digart
www.elfik777.deviantart.com   <- i mój deviantart

Offline

 

#10 2008-08-29 21:41:32

MikoPiko

Pogromca kotów^^

4976504
Call me!
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2008-05-01
Posty: 1205

Re: Nasze pseudo!

Jestes na grzenda.pl?

No a co do mojegooo... ekhem ^^

Zawsze mówiono na mnie Mika ^^ wprost od urodzenia ^^
No i se kiedy sms-owąłam z kolegą i jakos tak wyszło ze se na mnie Miko powiedział ^^
No i pózniej w szkole zaczął do mnie gadc Kretyn(<-ten otóz kolega ^^) MikoPiko ^^

No ale ludzią sie nie kce i mówią na mne Miko ^^
A ze miko wg było krótkie to se t otóz dopisałam to "Piko"

Lecz wczesniej wszedzie podpisywałam sie DreamLastNight poniewaz iz szukałam jakiegos nicka ^^ na fbl.pl ^^ no i ze szukałam i suzkała to wkońcu zdesperowana zajrzałam do portwela i tam mam napisane
Too much to dream last night
No i se te 3 słowa wziełam ^^

Ale pózniej nadeszło Miko-MikoPiko ^^

no to juz wiecie? ^^

Ostatnio edytowany przez MikoPiko (2008-08-29 21:42:54)


You will kill me, before I will kill you.
You look good in black.

Offline

 

#11 2008-09-23 19:49:07

IzUsia

Rysownik

4326593
Skąd: Sidzina
Zarejestrowany: 2007-08-07
Posty: 40
WWW

Re: Nasze pseudo!

A moje jest baaaaardzo skomplikowane :D:D:D Buahaha... Nazywam się Izabela (nie lubię swojego imienia! grrr) a w szkole wołają na mnie Izusia (bądź Izuś, nieważne :D). Takie proste, banalne :D Na pracach podpisuje się też Belcia, co wzięło się ze skrótu jaki stworzyła moja mama. Izabelcia- Belcia :D:D:D Tyle.


"Czas przemija nawet wtedy, kiedy wydaje się to niemożliwe. Nawet wtedy, kiedy rytmiczne drganie wskazówki sekundowej zegara wywołuje pulsujący ból. Czas przemija nierówno- raz rwie przed siebie, to znów niemiłosiernie się dłuży - a mimo to przemija"

Offline

 

#12 2008-09-23 20:35:15

Ilona_xD

Rysownik

7726093
Call me!
Skąd: ZS
Zarejestrowany: 2008-09-17
Posty: 28
WWW

Re: Nasze pseudo!

Ja tam mam najlepiej, bo pseuda artystycznego nie posiadam . Za to mam wiele innych pseudonimów, każdy z własną historią ; ].
Jestem m.in. Guru, Zitro, Zuźka, Maryśka, Fel-ilo, Ylo, Qrna

Offline

 

#13 2008-09-24 19:53:40

 Elfik777

dziewczyna Robin Hooda

9097295
Skąd: Brzeszcze (te Brzeszcze)
Zarejestrowany: 2007-10-02
Posty: 1587
WWW

Re: Nasze pseudo!

MikoPiko napisał:

Jestes na grzenda.pl?

No jestem jestem :D I jestem szczęśliwą mamą trójki dzieci XD


www.elfik777.blog.onet.pl  <- portrety i inne rysunki
www.krok-po-kroku-elfik777.blog.onet.pl <- rady, tutoriale, opisy do rysunków, potrzebne przybory itp
www.elfik777.digart.pl     <- mój digart
www.elfik777.deviantart.com   <- i mój deviantart

Offline

 

#14 2008-10-05 15:05:46

 Bruk IV

Czarnoksiężnik

494119
Call me!
Skąd: Chodzież
Zarejestrowany: 2008-08-31
Posty: 439

Re: Nasze pseudo!

Temat umarł?
To ja coś dorzucę. Mam trzy ksywki :P
1. Pazio - zostało wymyślone przez mojego dawnego kolegę jak miałem 9 lat. Pochodzi od mojego nazwiska. Najczęściej używane. W internecie dopisuje 777 (czyli Pazio777 ^^)
2. Bruk - zostało wymyślone przeze mnie. Mówią do mnie tak tylko dwie osoby. Pochodzi od koski brukowej. Kiedyś rejestrując się na pewnym forum tak wymyśliłem :P
3. Czarnoksiężnik - zostało wymyślone przez moją mamę. Zostało wymyślone kiedy drukowałem sobie alfabet magiczny i rodzice z tego powodu założyli mi hasło na komputer. Używane jest przez ludzi z mojej klasy i z klasy z którą mam wf.


http://img525.imageshack.us/img525/1990/moderatorzypp4.jpg

Jano: z majtek to ci wyrasta głowa!

HAHA

Offline

 

#15 2008-10-05 18:23:31

nulla_quendi

Baka Deshi

status sho@aqq.eu
Call me!
Skąd: Warmia
Zarejestrowany: 2008-09-25
Posty: 2075

Re: Nasze pseudo!

moje pseudo artystyczne czyli Nulla Quendi wzięło się od mojego zboczenia wynikłego z uwielbienia ksiażek J.R.R. Tolkiena, a dokładnie "Silmariliona" Nulla Quendi to słowa zapożyczone przeze mnie z języka Eldarów Nulla- mrok, Quendi - mówiący ludzkim głosem, pierwsze określenie Elfów (a dokładnie tak sami siebie nazwali zaraz po tym jak sie przebudzili nad jeziorem Cuivenien:P)

Neko-girl - kocham koty (choć obecnie własnego nie mam, bo by mnie rodzice pogonili), drugi powód moim favem z Naitomea jet Mitsuo Ikari (Hitsugi) tzw "Neko-boy"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Κρατήσεις δωματίων Κασσιόπη