Rysujemy

Dla każdego kto lubi rysować.

Ogłoszenie

W dziale Strona i Forum pojawił się zaktualizowany regulamin, zapraszam do zapoznania się z nim

#31 2007-09-01 21:00:20

 Dzina

ijaijaijee ło-o-ooo

4306820
Call me!
Skąd: brzuch mamy :3
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 8648
WWW

Re: Wasze najfajniejsze sny

Tak więc kto jest totalnym leniem ręka do góry ^^


REKLAMA: Fotografia ślubna Legnica - zapraszam i polecam, Aneta z Ostróżna.

Offline

 

#32 2007-09-02 00:57:47

Świstaczek

Rysownik

Zarejestrowany: 2007-08-31
Posty: 4

Re: Wasze najfajniejsze sny

<wystrzeliwuje rękę w góre>

Jestem totalnym leniem ^^

Offline

 

#33 2007-09-02 07:06:53

Selen

Rysownik

8640288
Zarejestrowany: 2007-08-07
Posty: 196

Re: Wasze najfajniejsze sny

Dzina napisał:

Tak więc kto jest totalnym leniem ręka do góry ^^

JA


www.lady-selene.blog.onet.pl - jesteś rysownikiem? szukasz porad na temat szkicowania? To blog stworzony specjalnie dla Ciebie!

Offline

 

#34 2007-09-02 10:00:31

guns

Administrator

3258978
Zarejestrowany: 2007-08-06
Posty: 2472

Re: Wasze najfajniejsze sny

Oczywiście,że ja!
Ale nam tu się offtopic zasiał (- -)

Offline

 

#35 2007-09-02 17:40:17

Ufekkk

Rysownik

Skąd: fotel przed kompem ;D
Zarejestrowany: 2007-08-15
Posty: 269

Re: Wasze najfajniejsze sny

Ja też ja też jestem leniem :D


"Garrett nadchodzi wiek metalu"
*****
Czy ktoś chce być moim asystentem w Biznes Planie?

Offline

 

#36 2007-09-30 14:40:52

 Hotaru-Zana

Żona`Gee

770399
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Zarejestrowany: 2007-08-07
Posty: 2004

Re: Wasze najfajniejsze sny

Ja gdy otwieram rano oczy pamietam cały sen. Gdy już usiąde na łóżku a potem z niego wstane, nie pamietam już nic. Czyste zaćmienie.


http://data.whicdn.com/images/60204035/large.gif

Offline

 

#37 2007-10-01 15:16:18

Selen

Rysownik

8640288
Zarejestrowany: 2007-08-07
Posty: 196

Re: Wasze najfajniejsze sny

Hehe, to dokładnie tak jak ja...


www.lady-selene.blog.onet.pl - jesteś rysownikiem? szukasz porad na temat szkicowania? To blog stworzony specjalnie dla Ciebie!

Offline

 

#38 2007-10-01 18:10:55

 Dzina

ijaijaijee ło-o-ooo

4306820
Call me!
Skąd: brzuch mamy :3
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 8648
WWW

Re: Wasze najfajniejsze sny

To podobno wina tego, że od razu po otworzeniu oczu ma się na widoku słonko U mnie z resztą też tak jest - nigdy nic nie pamiętam T.T


REKLAMA: Fotografia ślubna Legnica - zapraszam i polecam, Aneta z Ostróżna.

Offline

 

#39 2008-06-30 19:42:03

JaTyOn

Rysownik

Zarejestrowany: 2008-03-29
Posty: 116

Re: Wasze najfajniejsze sny

no to ja opowiem moj sen:

Śniło mi się, że byłem na cmentarzu niewiem jak i po co ale było ze mną jeszcze 2 ludzi lub troje nie widziałem ich ale byłem świadom ich obecności niewiem po co tam byłem ale musieliśmy coś wykonać a mianowicie zejść do grobu oczywićsie wybrano mnie więc tam zlazłem. Grób a właściwie katakumba była nie wysoka za to bardzo długa i nie widać było końca na ziemi leżało pełno kości ludzkich trzeszczących pod stopami przy ścianie na tomiast stały trzy trumny na dziwnych stojakach trumny były pokryte grubą warstwą kurzu i z każdej strony tak,że od góry obczepione starymi obrazami niestety nie wiem co na nich było chyba miałem otworzyć jedną z nich ale się obudziłem i nie wiem co było dalej

miałem też sen gdzie chodziłem po brzegu rzeki na którym zalegało morze zmurszałych kości i kilka o końcu świata reszty nie pamiętam ale zazwyczaj są o podobnej tematyce albo całkiem od rzeczy.

Co ciekawe w większości snów widzę siebie jako ja i jako osoba trzecia gdzieś z boku lub z góry też macie takie coś?

Ostatnio edytowany przez JaTyOn (2008-06-30 19:45:58)

Offline

 

#40 2008-07-02 12:09:38

MikoPiko

Pogromca kotów^^

4976504
Call me!
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2008-05-01
Posty: 1205

Re: Wasze najfajniejsze sny

mój najfajnieszy sen?
kurde...duzo ich było..prawie kazdy mój sen jest fajny hmm.no kurde...nie wiem


You will kill me, before I will kill you.
You look good in black.

Offline

 

#41 2008-10-17 17:14:47

 Klonoa

•Sługa Chaosu•

9823727
Call me!
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2008-09-30
Posty: 751

Re: Wasze najfajniejsze sny

(Akcja ożywiamy stare wątki)
Mój najfajniejszy sen? To był chyba ten co uświadomiłem sobie, że w nim jestem... stałem se obok płotu przedszkola z dwiema koleżankami i miałem tik nerwowy w postaci średniego ugryzienia się w palec, ale nic nie poczułem i zacząłem skakać z radości, że jestem w śnie i próbowałem coś zmienić, ale zdążyłem tylko zmienić na tyle, że stałem na plaży, a potem babcia mnie obudziła do szkoły TT_TT

Drugi to był jak na moim osiedlu nikogo nie było ja w samej piżamie wyszedłem na boisko gdzie wylądowali kosmici, a jak wszedłem do spodka nic nie było tylko wszędzie biało widziałem, ale się i ten skończył jak zacząłem coś widzieć TT_TT


http://img546.imageshack.us/img546/8588/zombies.gif


http://i49.photobucket.com/albums/f291/rohypnol1/userbar1.gif

Offline

 

#42 2008-10-17 17:38:49

guns

Administrator

3258978
Zarejestrowany: 2007-08-06
Posty: 2472

Re: Wasze najfajniejsze sny

Ja miałam ostatnio taki piękny sen *-*

Biegałam w przewiewnej sukience,z rozwianym włosem,
(jeszcze długim TT.TT.Po co ja je ścinałam ;<)
z balonami z helem
po takiej polanie,której końca nie było widać.
Ta polana była taka pagórkowata,a wiart wiał tak mocno,
że co chwilę się przewracałam i wstawałam,obracałam,
falowałam etc. a kiedy się przewracałam i leżałam na plecach,
widziałam drzewa w jesiennych liściach.
Niebo było takie szare trochę,
jak o tej porze roku,kiedy jest godzina 07:23.

Offline

 

#43 2008-10-17 18:20:44

nulla_quendi

Baka Deshi

status sho@aqq.eu
Call me!
Skąd: Warmia
Zarejestrowany: 2008-09-25
Posty: 2075

Re: Wasze najfajniejsze sny

ja niestety zazwyczaj nie pamiętam snów. . . z wyjątkiem jednego, którego wolałabym nie pamiętać . . oczywiście przypomniał mi sie jakiś czas po tym jak mi się przyśnił, bo na początku nie bardzo go pamiętała . . . tamtego ranka zerwałam się nagle  usiadłam na łóżku byłam cała mokra (nie byłam wtedy chora) a serce myślałam, ze mi wyskoczy z klaty i to głupie uczucie . . .
co do snu . . . nie opiszę go . . . bo był bardzo niefajny i nie chcę do niego wracać

Offline

 

#44 2008-10-17 18:49:00

 Bruk IV

Czarnoksiężnik

494119
Call me!
Skąd: Chodzież
Zarejestrowany: 2008-08-31
Posty: 439

Re: Wasze najfajniejsze sny

No to ja miałem totalnie... hmmm... porypany sen
Śniło mi się że trafiłem do nieba i poznałem swojego anioła stróża. A była nim młoda dziewczyna I nie pamiętam dlaczego (zazwyczaj właśnie szczegóły zapominam w snach) zaczęła się przede mną rozbierać. Kiedy się rozebrała coś z nią było nie tak... nie miała że tak powiem szczegółów anatomicznych . Ja się tak na nią spojrzałem, pokręciłem głową i powiedziałem ''ooo nieee". Na to ona do mnie się uśmiechnęła i powiedziała "Ty też tego nie masz". Na to ja szybko zdjąłem spodnie i zobaczyłem NIC :O. Krzyknąłem "NIEEEEE" i się obudziłem


http://img525.imageshack.us/img525/1990/moderatorzypp4.jpg

Jano: z majtek to ci wyrasta głowa!

HAHA

Offline

 

#45 2008-10-17 20:39:57

 Lawrenny

Gnębiciel ptactwa

Zarejestrowany: 2007-08-10
Posty: 1686
WWW

Re: Wasze najfajniejsze sny

omg lol XDDD

Apropo aniołów stróżów....
A mi się śniło, że jest dzień w którym nasi aniołowie stróżowie przylatują do naszych domów przez okna w nocy, na czas odwiedzin, czy coś takiego XP

(mieszkam w blokach jakby co, i są u nas takie trzy, i tworzą ,,otwarty kwadrat". Teraz możecie wyobrazić sobie anioły w białych szatach lecące do każdego z okien).


Wyglądam przez okno, i widzę piękną ubraną na białą kobietę frunącą do okna mojej koleżanki. Czekam taka podekscytowana na swojego anioła, czekam i czekam.. i du pa.... nie przylatuje?

Wkurzyłam sie i usiadłam na tapczan. Żaluzje przy oknie zasłoniłam. I nagle słyszę jakieś stukanie. Podnoszę żaluzje a tam gęba jakiegoś chudzielca, przypominającego tych, co łażą po szkole w arafatkach i grają na gitarze, (mają takie brązowo bląd kręcone włosy do ramion... z taką małą brudką,)
Gościu wyglądał mniej więcej na.. 20 tam ileś lat?


Wkurzyłam sie i zasłoniłam żaluzje XD

Gościu się dobijał do okna, ale nie chciałam go wpuścić, no ale że tak ''stał'' w tym powietrzu pod moim oknem przez sporo czasu, otworzyłam to okno, bardzo wrogo nastawiona, i pytam się czego chce.

A on na o że przylatuje w zastępstwo, bo mój anioł stróż jest chory...

lol.
Wpuściłam go, on se usiadł na parapecie, i tłumaczył mi czemu to tak a nie inaczej, i takie tam bzdury których niepamiętam(bo było to daaawno temu).

Ale ja byłam tak bardzo rozczarowana faktem że zamiast jakiegoś ''majestatycznego'' anioła(jaki odwiedził moją koleżankę) pod swoim oknem zobaczyłam jakąś gnidę, nadal byłam zła, i wypchnełam go za okno, i zamknełam je XDD


Jak się obudziłam, to zdałam sobie sprawę co zrobiłam...

Na drugi dzień przyśniło mi się to samo XDDD Wpuściłam go, i przeprosiłam za moje zachowanie, on znowu usiadł na parapecie, i coś gadał... Ale ten sen szybko się skończył.




A ciekawe jaki jest mój prawdziwy anioł stróż XDDDDD

Ostatnio edytowany przez Lawrenny (2008-10-17 20:40:35)


kurczaki żądzą tym światem O3O
__ __ __

http://i270.photobucket.com/albums/jj90/Lawrenny/123.jpg To jest KRÓLICZE DZIECKO. Jeśli go nie nakarmisz w ciągu godziny, umrze. DAJ MU CIASTECZKO

https://brushwarriors.com

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset na mokotowie i ursynowie vhs Alojamento Alemanha Valverde