Rysujemy

Dla każdego kto lubi rysować.

Ogłoszenie

W dziale Strona i Forum pojawił się zaktualizowany regulamin, zapraszam do zapoznania się z nim

#1 2009-02-13 11:40:29

Punki

Ciaffożerca!

3906904
Skąd: Neverhood
Zarejestrowany: 2009-02-09
Posty: 116
WWW

Pomoc przy komiksie :3

Słuchajcie, w końcu zrodził się pomysł na komiks długofalowy, który BĘDZIE rysowany   Otóż komiks jest o Kwartecie Ninjów i nie tylko. Potrzebne mi będzie parę dodatkowych postaci dlatego, może chcielibyście, żeby to one wystąiły zamiast moich wymysłów?
Oto role, które trza obsadzić:
Posłaniec Akademii- mimo pozorów postać bardzo ciekawa. Starszy ludzi, wtyka w łapy list, komentując zachowanie tego kogo przestraszył i znika
Nauczyciele Akademii- Przede wszystkim nauczyciele specjalizacji broni i kamuflażu, alchemii i co tam jeszcze pasuje do Ninjów.
Uczniowie- Każda klasa ma po 15 uczniów. Są klasy nowicjusz, średnich i zaawansowanych, do ostatniej tylko 11 miejsc, tu będzie konkurs, jak będzie za dużo zgłoszeń.
Sensei- No i tu jak wiadomo tylko jedno miejsce.
Klan Cienia- No tu się spodziewam baaaardzo dużo zgłoszeń. Maksymalnie 8 Ninjów do Klanu Cienia.


Mogą to być zwierzęta (nie ludzie, sorki) wszelkich gatunków, ale jednak chyba najłatwiej by było gdyby to były koty, bądź psy. Żadnych stworów mistycznych. Jeśli będzie za dużo zgłoszeń to będą konkursy na najlepszą kartę postaci. Możecie zgłaszać postaci, które już są, albo tworzyć nowe. I fajnie by było gdyby imiona brzmiały choć trochę egzotycznie :3 Miłej zabawy.

Aaaa i tytuł też by się przydał  czas skłądania postaci: do 15 marca, nie dłużej

Pilnujcie na www.punki123.deviantart.com


Lubię ciasteczka :3

Nie ja serio nie żartuję, lubię ciasteczka prawie tak jak Neverhood :3

Wpadnijcie do mojej Galerii tylko uważajcie na zgraję :D www.punki123.deviantart.com
I na forumczaste dla Deviantów :D www.zgraja.pun.pl

Offline

 

#2 2009-02-13 17:01:32

 Dzina

ijaijaijee ło-o-ooo

4306820
Call me!
Skąd: brzuch mamy :3
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 8648
WWW

Re: Pomoc przy komiksie :3

Ale żi jak? ;3 My rysujemy, czy wymyślamy?


REKLAMA: Fotografia ślubna Legnica - zapraszam i polecam, Aneta z Ostróżna.

Offline

 

#3 2009-02-13 17:54:42

Punki

Ciaffożerca!

3906904
Skąd: Neverhood
Zarejestrowany: 2009-02-09
Posty: 116
WWW

Re: Pomoc przy komiksie :3

Neee wy musicie wymyślić postaci których mi brak, a potem czatować na kolejne strony komiksu który rysuję :3 Tytuł też przydało by się wymyślić...


Lubię ciasteczka :3

Nie ja serio nie żartuję, lubię ciasteczka prawie tak jak Neverhood :3

Wpadnijcie do mojej Galerii tylko uważajcie na zgraję :D www.punki123.deviantart.com
I na forumczaste dla Deviantów :D www.zgraja.pun.pl

Offline

 

#4 2009-02-13 20:16:41

szogun

malarz

Zarejestrowany: 2008-11-02
Posty: 546

Re: Pomoc przy komiksie :3

Znaczy że jak? bo ja już nic nie rozumiem

Offline

 

#5 2009-02-13 21:39:03

Punki

Ciaffożerca!

3906904
Skąd: Neverhood
Zarejestrowany: 2009-02-09
Posty: 116
WWW

Re: Pomoc przy komiksie :3

Znaczy że twoja postać występuję w moim komiksie rysowanym prze zemnie. Częsta praktyka na dA. Przynajmniej na moim kawałku...


Lubię ciasteczka :3

Nie ja serio nie żartuję, lubię ciasteczka prawie tak jak Neverhood :3

Wpadnijcie do mojej Galerii tylko uważajcie na zgraję :D www.punki123.deviantart.com
I na forumczaste dla Deviantów :D www.zgraja.pun.pl

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
rysujemy.pun.pl