Rysujemy

Dla każdego kto lubi rysować.

Ogłoszenie

W dziale Strona i Forum pojawił się zaktualizowany regulamin, zapraszam do zapoznania się z nim

#31 2009-03-05 23:21:09

butaprenu

Mąż swojej żony

4355332
Skąd: Polska Cerekiew, NIE CERKIEW
Zarejestrowany: 2009-01-11
Posty: 595
WWW

Re: Okrutne traktowanie zwierząt!

nie  mam serca? Poprostu nie przejmuje sie czym co nie ma sensu, ostatnio widzialem fajna ksiazke, czy fajna nie wiem, ale tekst pod nia napisany idealnie opisuje moj swiatopoglad:):

JESTEŚ BIAŁY? JESTEŚ WYKSZTAŁCONY? JESTEŚ MĘŻCZYZNĄ?
W POPRAWNYM POLITYCZNIE ŚWIECIE NIE MA MIEJSCA DLA TAKICH JAK TY!

i choc moze sie wydawac ze nijak sie ma to do tematu, ale po prostu uwazam ze takie walczenie o prawa kogos tam za niego, albo walka o zwierzatka bo one sie nie obronia, to strata czasu. LUDZIE TA OBRONA CZESTO WYCIAGAJA OD INNYCH KASE! Bo pomysl, kto z tych wszystkich ekologow poswiecil wszystko dla ratowania przyrody, a ile na tym zarobil? Nie obrazcie sie, ale dla mnie to strata czasu...

serce mam, sobie tam pyka, chyba...:P


UMIERAJMY DLA KRAJU, ŻYJMY DLA CHWAŁY!

..........żyli po to, by zabijać ,a robili to dobrze....

BUTAPRENU to ja! TAK mówi mi żona:) MOJA GŁODZILLA!

Liga typerów
ponad 700zl do wygrania co tydzien!

Offline

 

#32 2009-03-06 16:30:37

 Dzina

ijaijaijee ło-o-ooo

4306820
Call me!
Skąd: brzuch mamy :3
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 8648
WWW

Re: Okrutne traktowanie zwierząt!

Kasę mówisz? A o dobrej woli nie słyszałeś. Są ludzie, którzy myślą, że są ponad i wykorzystują to - zabijają zwierzęta, biją słabszych, gdzie się da stosują przemoc tylko dlatego,"bo fajnie to wygląda" - ot tak bez powodu. Właśnie dlatego są tego typu organizacje, żeby takie rzeczy się nie zdarzały... Żeby każdy mógł się poczuć normalnym, żyjącym stworzeniem.

Poza tym widzę, że ty przeciw równouprawnieniu jesteś Oj, Butapren, Butapren ^^.


REKLAMA: Fotografia ślubna Legnica - zapraszam i polecam, Aneta z Ostróżna.

Offline

 

#33 2009-03-06 17:44:52

butaprenu

Mąż swojej żony

4355332
Skąd: Polska Cerekiew, NIE CERKIEW
Zarejestrowany: 2009-01-11
Posty: 595
WWW

Re: Okrutne traktowanie zwierząt!

nie jestem przeciw, rownouprawnienie jest udowdnij mi ze go nie ma! A zwierzeta to tylko zwierzeta, mam wiele innych problemow, ktore uwazam za wazniejsze. zanim pomozemy zwierzeta, pomozmy ludzia obok.


UMIERAJMY DLA KRAJU, ŻYJMY DLA CHWAŁY!

..........żyli po to, by zabijać ,a robili to dobrze....

BUTAPRENU to ja! TAK mówi mi żona:) MOJA GŁODZILLA!

Liga typerów
ponad 700zl do wygrania co tydzien!

Offline

 

#34 2009-03-07 11:08:07

 Dzina

ijaijaijee ło-o-ooo

4306820
Call me!
Skąd: brzuch mamy :3
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 8648
WWW

Re: Okrutne traktowanie zwierząt!

Człowiek to też "tylko" człowiek. Myśli, że jest panem świata, więc niszczy całe otoczenie naturalne zwierząt. To on je niszczy, więc powinien też odbudować, bo jak zabraknie konkretnego gatunku, to może zaważyć na równowadze przyrodniczej. Wszystko przez ludzką głupotę, "bo to nie moja sprawa". Trzeba myśleć trochę bardziej globalnie zanim walnie się jakąś głupotę.

A równouprawnienie pewnie że jest, ale po w.w wypowiedzi widać było, że jesteś dość anty ^^.

PS. Jak ja lubię takie dyskusje ;3


REKLAMA: Fotografia ślubna Legnica - zapraszam i polecam, Aneta z Ostróżna.

Offline

 

#35 2009-03-07 11:37:11

butaprenu

Mąż swojej żony

4355332
Skąd: Polska Cerekiew, NIE CERKIEW
Zarejestrowany: 2009-01-11
Posty: 595
WWW

Re: Okrutne traktowanie zwierząt!

To, ze ktos utrzymuje hodowle lisow, a potem wyrznie czesc z nich nie zniszczy ekosystemu. Masowo hodowane kurczaki, swinie i krowy, mordowane, nie wyginely, dlaczego nikt nie zawalczy o to by ich nie mordowac? Odpowiem. Kwestia przyzwyczajenia. Przywykniemy w koncu tez i do lisow...


UMIERAJMY DLA KRAJU, ŻYJMY DLA CHWAŁY!

..........żyli po to, by zabijać ,a robili to dobrze....

BUTAPRENU to ja! TAK mówi mi żona:) MOJA GŁODZILLA!

Liga typerów
ponad 700zl do wygrania co tydzien!

Offline

 

#36 2009-03-07 14:09:41

Ucho

-

Zarejestrowany: 2007-08-07
Posty: 49

Re: Okrutne traktowanie zwierząt!

Tylko czemu prowadzi się badania na zwierzętach. Takie badania nie są całkiem trafne, ponieważ ludzie inaczej reagują niż niektóre zwierzęta, inaczej są zbudowani. Badania powinny być na bezdomnych, kloszardach. Nikogo nie obchodzą i mało z nich pożytków, a przyniosło by to korzyści normalnym ludziom. Co o tym myślicie?

Offline

 

#37 2009-03-07 15:21:40

butaprenu

Mąż swojej żony

4355332
Skąd: Polska Cerekiew, NIE CERKIEW
Zarejestrowany: 2009-01-11
Posty: 595
WWW

Re: Okrutne traktowanie zwierząt!

sadze ze kloszardom powinno sie najpier pomoc, a dobrym materialem do badan jest swinia-substytut czlowieka:) zreszta ludzie czesto na ochotnika zglaszaja sie do roznych badan. Rownie dobrze mozna zwalczac, przemysl kosiarek, poniewaz trawa tez odczowa bol. naukowcy zauwazyli, ze po zerwaniu jednego zdzbla trawy, caly "trawnik' odczuwa to, poniewaz przez trawe w danym obszarze przechodzi impuls elektryczny informujacy o tym fakcie! Takie koszenie trawnika to istny holokaust dla trawy....


UMIERAJMY DLA KRAJU, ŻYJMY DLA CHWAŁY!

..........żyli po to, by zabijać ,a robili to dobrze....

BUTAPRENU to ja! TAK mówi mi żona:) MOJA GŁODZILLA!

Liga typerów
ponad 700zl do wygrania co tydzien!

Offline

 

#38 2009-03-07 18:35:22

 Dzina

ijaijaijee ło-o-ooo

4306820
Call me!
Skąd: brzuch mamy :3
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 8648
WWW

Re: Okrutne traktowanie zwierząt!

Kloszard, trawa, czy świnia... Co to za różnica, skoro wszystko idzie w imię "dobra wyższego" <,< W sumie pomysł Ucha wcale taki zły nie jest Tylko, że wtedy by już media o tym trąbiły, manifestacje i w ogóle "JAK TAK MOŻNA, TOŻ TO ZUO!". A taką świnią to kto się przejmie...

O trawię nic nie mówię, na botanice się nie znam ^^'


REKLAMA: Fotografia ślubna Legnica - zapraszam i polecam, Aneta z Ostróżna.

Offline

 

#39 2009-03-07 19:25:53

Nevada

miss głupoty ^^

Zarejestrowany: 2009-01-16
Posty: 234

Re: Okrutne traktowanie zwierząt!

To możliwe. Ma kolegę w klasie co wynalazł że w Ameryce kozy biegną 10 sekund zastygają im stawy kładą się chwile leżą a potem dalej biegną. O kurcze zeszłam z tematu! Ja czytałam w gazecie że żeby nie robiono testów na zwierzętach powinno się nie kupować produktów na których pisze że jest testowane na zwierzętach.


  ORO ?!

Offline

 

#40 2009-03-07 19:57:24

butaprenu

Mąż swojej żony

4355332
Skąd: Polska Cerekiew, NIE CERKIEW
Zarejestrowany: 2009-01-11
Posty: 595
WWW

Re: Okrutne traktowanie zwierząt!

E tam ja po prostu chce powiedziec, ze jak slysze ludzi, ktorzy walcza o takie rzeczy zastanawia mnie: co oni w zyciu robia! Czym sie zajmuja, czy naprawde znaja prawdziwe zyciowe problemy. Z reguly to bandy studentow, utrzymywanych przez rodzicow i zyjacych beztrosko. Chodzi mi tylko o to, ze strata czasu to jest, bo szczerze mozna olac jakiegos krolika i nic sie nie stanie. Mysle, ze jesli ktos chce komus pomoc to powinien sie rozejrzec dookola i pomagac komus kto obok cierpi, a nie jechac na misje do Afryki! Bo choc nie jestem ani wrogiem zwiezrat, ani rasista, ale jak widze Polakow pomagajcych murzynka, czy tym zwierzatka, a nie potrafiacym pomoc ludzia obok to czuje sie zle! popatrzcie na Hołdysa! z niego wezcie przykład to on pomoagal tym, ktorym pomoc nie byla modna, podal reke cpuna i kloszarda i nie robil kolo tego wielkiego halo! pomogl i niczego innego nie chcial jak tylko pomoc innym, a walka o zwierzatka, o emancypacje dla kobiet czy pedalow, albo pomaganie komus za granica w Afryce czy najlepiej teraz w Chinach, albo jeszce lansowanie Dalajlamy jest na TOPIE, w to warto "zainwestowac" swoj moralny kapital, do tego dolaczyd do AI(amnesty international) i juz w  ogole bede cool.... o to mi chodzi:)

Ale nie zebym was krytykowal, jka ktos sie czuje urazony to przepraszam.


"Ja czytałam w gazecie że żeby nie robiono testów na zwierzętach powinno się nie kupować produktów na których pisze że jest testowane na zwierzętach."
Nevado swietne podejscie, to wystarczy i to prawda, nikt tego nie bedzie chcial to sie przestanie to robic. Bo po co to robic skoro sie nie sprzedaja!?


UMIERAJMY DLA KRAJU, ŻYJMY DLA CHWAŁY!

..........żyli po to, by zabijać ,a robili to dobrze....

BUTAPRENU to ja! TAK mówi mi żona:) MOJA GŁODZILLA!

Liga typerów
ponad 700zl do wygrania co tydzien!

Offline

 

#41 2009-03-07 20:22:53

 Dzina

ijaijaijee ło-o-ooo

4306820
Call me!
Skąd: brzuch mamy :3
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 8648
WWW

Re: Okrutne traktowanie zwierząt!

butaprenu napisał:

Bo choc nie jestem ani wrogiem zwiezrat, ani rasista, ale jak widze Polakow pomagajcych murzynka, czy tym zwierzatka, a nie potrafiacym pomoc ludzia obok to czuje sie zle!

Wiesz, co Ci powiem... W tym wypadku absolutnie Cię popieram. Ale mimo wszystko uważam, że bez względu na to nie należy być obojętnym na inne sprawy. Tak jak wspomniała Nevada - nawet takim drobnym nie kupowaniem kosmetyków zawsze można coś zdziałać. Tylko trzeba tego chcieć, a nie się wypierać, "bo ma się ważniejsze sprawy na głowie"


REKLAMA: Fotografia ślubna Legnica - zapraszam i polecam, Aneta z Ostróżna.

Offline

 

#42 2009-03-07 21:20:25

butaprenu

Mąż swojej żony

4355332
Skąd: Polska Cerekiew, NIE CERKIEW
Zarejestrowany: 2009-01-11
Posty: 595
WWW

Re: Okrutne traktowanie zwierząt!

z tym tez sie zgodzilem:) mam pomysl:)


UMIERAJMY DLA KRAJU, ŻYJMY DLA CHWAŁY!

..........żyli po to, by zabijać ,a robili to dobrze....

BUTAPRENU to ja! TAK mówi mi żona:) MOJA GŁODZILLA!

Liga typerów
ponad 700zl do wygrania co tydzien!

Offline

 

#43 2009-03-17 20:53:34

Juliett

kocimiętka

Zarejestrowany: 2008-10-05
Posty: 382

Re: Okrutne traktowanie zwierząt!

A ja z własnej woli nie jadam mięsa
Od 3 tyg. na razie...
Z resztą po co je zabijać ? Lepsze rybki ! :D
To okropne , że zabijamy zwierzęta , tylko po to ,by się ''nażreć''
W przyszłości mam zamiar zostać 100% wegetarianką :D
Przepraszam , jak kogoś uraziłam.
Szczególnie tych , co od mięska nie stronią

Offline

 

#44 2009-03-17 21:21:35

 Bruk IV

Czarnoksiężnik

494119
Call me!
Skąd: Chodzież
Zarejestrowany: 2008-08-31
Posty: 439

Re: Okrutne traktowanie zwierząt!

Nie nie proszę... ludzie... powiedzmy sobie tak... jako przyszły ksiądz mówię: Bóg dał nam zwierzęta hodowlane po to aby żarcie z tego było :D Po prostu te zwierzęta do niczego innego się nie nadają. Jeżeli będziesz walczyć o uwolnienie (np.) wszystkich krów to nawet jeżeli je wypuszczą to i tak zdechną po niecałym miesiącu bo sobie na wolności nie poradzą. Taka prawda. Jestem pokojowo nastawiony i w ogóle, ale... człowiek od niepamiętnych czasów jadł mięso więc będzie jadł mięso dalej. Trzeba po prostu dać tym zwierzętom szybką śmierć a nie pastwić się nad nimi (jak to było pokazane na filmikach). A co do skór... wiele tych rzeczy skórzanych jest robionych właśnie ze skór krówek które idą na ubój tak bynajmniej było powiedziane w "jak to jest zrobione". A testy na zwierzętach... jeżeli takie testy będą wykonywane na gryzoniach to nie widzę również większego problemu, ponieważ zazwyczaj jest ich dużo Ale jednak przeciwko testom chyba jestem


http://img525.imageshack.us/img525/1990/moderatorzypp4.jpg

Jano: z majtek to ci wyrasta głowa!

HAHA

Offline

 

#45 2009-03-18 17:02:13

 Dzina

ijaijaijee ło-o-ooo

4306820
Call me!
Skąd: brzuch mamy :3
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 8648
WWW

Re: Okrutne traktowanie zwierząt!

Julka^^) napisał:

A ja z własnej woli nie jadam mięsa
Od 3 tyg. na razie...
Z resztą po co je zabijać ? Lepsze rybki ! :D

A ryba to nie zwierzę? ;x


REKLAMA: Fotografia ślubna Legnica - zapraszam i polecam, Aneta z Ostróżna.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
rysujemy.pun.pl