Rysujemy

Dla każdego kto lubi rysować.

Ogłoszenie

W dziale Strona i Forum pojawił się zaktualizowany regulamin, zapraszam do zapoznania się z nim

#1 2009-05-20 22:09:12

 Dzina

ijaijaijee ło-o-ooo

4306820
Call me!
Skąd: brzuch mamy :3
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 8648
WWW

DMC

http://www.muchanime.co.cc/images/stories/portada_dmc.jpg
Detroit Metal City.

Anime, które sprawiło, że kocham świat jeszcze bardziej.
Mimo lipnej recenzji na tanuki - obejrzałam (od kumpla dostałam) - zakochałam się.

W życiu nie widziałam tak bezczelnej parodii Death Metalu - chwała autorowi mangi za pomysłowość <3

Jednak nie jest to nic negatywnego, wręcz przeciwnie. W życiu na żadnym anime tak się nie uśmiałam, jak podczas DMC.

Jest to króciutka seria składająca się z 12 dziesięciominutowych epizodów naprawdę warta zobaczenia.
O czym opowiada? O japońskim chłopcu pragnącym grać w zespole popowym, który jakimś dziwnym cudem jest wokalistą-liderem najostrzejszej Death Metalowej grupy w Japonii (po ostatnim odcinku - i na świecie :D). Nic więcej dodać nie trzeba, bo właściwie cała akcja anime krąży właśnie wokół tego wątku :>

Muzyka jest boska (SATSUGAI!), postaci i kompozycja także, tylko producenci nad scenerią się nie postarali, bo całość wygląda jak kolorowe, wycięte z mangi klatki - obraz ma różne kształty, wszystko jest strasznie dynamiczne (jakby z ADHD), a postaci koślawe, co na początku trochę odrzuca.
Dopiero z czasem się stwierdza, że DMC po prostu nie może wyglądać inaczej

Naprawdę polecam tę seryjkę, zwłaszcza dla fanów "ostrzejsze" muzyki i anime ;D

GO TO DMC \m/

http://community.livejournal.com/mikirin/24540.html < - - opening wraz z tłumaczeniem (całość)


REKLAMA: Fotografia ślubna Legnica - zapraszam i polecam, Aneta z Ostróżna.

Offline

 

#2 2009-05-20 22:32:11

nulla_quendi

Baka Deshi

status sho@aqq.eu
Call me!
Skąd: Warmia
Zarejestrowany: 2008-09-25
Posty: 2075

Re: DMC

czy ja wiem, czy takie fajne... raczej specyficzne i przeznaczone dla określonej grupy odbiorców. bo np ja lubię czasem posłuchać ostrzejszej muzyki a mimo to anime do mnie jakoś  nie przemówiło i zrezygnowałam po 1 odcinku... poza tym jakoś jakoś tak kreska mi nie podrasowała;p ale ja ostatnio strasznie się wybredniasta zrobiłam ;p

Offline

 

#3 2009-05-21 16:04:44

 Dzina

ijaijaijee ło-o-ooo

4306820
Call me!
Skąd: brzuch mamy :3
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 8648
WWW

Re: DMC

Wiesz, jak się dużo widzi, to i od razu oko na krytykę ostrzeje :D
Ja właśnie też pierwszy raz "coś takiego" widziałam XD Po pierwszym odcinku byłam nastawiona dość negatywnie, ale właśnie po czasie ta...  "Specyficzność" strasznie mi do gustu przypadła :D


REKLAMA: Fotografia ślubna Legnica - zapraszam i polecam, Aneta z Ostróżna.

Offline

 

#4 2009-05-21 20:28:28

nulla_quendi

Baka Deshi

status sho@aqq.eu
Call me!
Skąd: Warmia
Zarejestrowany: 2008-09-25
Posty: 2075

Re: DMC

wiesz ja obejrzałam sporą część  bo miałam całe anime na dysku ale mimo to, jakoś nie mogłam się przemóc >,< .... mpoze jeszcze kiedys spróbuję podejść do obejrzenia

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs w polsce Trat Cherry Log Проживание Spodsbjerg www.worldhotels-in.com