Rysujemy

Dla każdego kto lubi rysować.

Ogłoszenie

W dziale Strona i Forum pojawił się zaktualizowany regulamin, zapraszam do zapoznania się z nim

#1 2009-11-01 15:41:33

 Sky

trochę ćmok

Skąd: WrocLove
Zarejestrowany: 2009-07-25
Posty: 3305
WWW

Sterowniki/program do skanera

Mam problem. Mój skaner jest dosyć nieposłuszny, szczególnie jeżeli chodzi o rysunki ołówkiem. Mimo dłuuugich kombinowań z ustawieniami nie jest w stanie zeskanować szkicu ołówkiem czy kredkami nawet w ledwo zadowalającej jakości. Nie chce mi się co chwile latać do okna z aparatem, szczególnie, że teraz światło jest jakie jest - czyli prawie go nie ma/
Czy można coś na to poradzić? Jest jakiś sterownik/program który trochę ułatwi mi prace ze skanerem? Czy poprotu mam inwestować w nowy? Mam skaner Lexmarka, jednak nie aż taki do kitu, bo lampowy, nie diodowy.
Jak wy rozwiązujecie takie problemy?

Offline

 

#2 2009-11-01 19:19:35

 Dzina

ijaijaijee ło-o-ooo

4306820
Call me!
Skąd: brzuch mamy :3
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 8648
WWW

Re: Sterowniki/program do skanera

HP mam, więc niestety nie pomogę ;<


REKLAMA: Fotografia ślubna Legnica - zapraszam i polecam, Aneta z Ostróżna.

Offline

 

#3 2009-11-01 19:34:55

nulla_quendi

Baka Deshi

status sho@aqq.eu
Call me!
Skąd: Warmia
Zarejestrowany: 2008-09-25
Posty: 2075

Re: Sterowniki/program do skanera

wgrywanie sterowników na kompa raczej ci nie pomoze jeżeli masz odpowiednie do swojego skanera to nie ma co w nich grzebać, jedyne wyjście to kombinowanie z ustawieniami samego scanera (chodzi mi ustawienia w urzadzeniu nie w kompie) jak i sterowników... ja pamiętam jak moja koleżanka kiedyś skanowała przez program ACDsee wiec moze poprzez niego bedzie ci lepiej "walczyć' ze scanerem ja osobiście używam Control Center 3 ale to program  pod użytkowników urządzeń firmy brother.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Wybór odpowiedniego laptopa anna pyszora