Rysujemy

Dla każdego kto lubi rysować.

Ogłoszenie

W dziale Strona i Forum pojawił się zaktualizowany regulamin, zapraszam do zapoznania się z nim

#16 2009-01-21 20:56:06

Oriana

Rysownik

1572068
Skąd: Biegun zimna. . .
Zarejestrowany: 2008-12-22
Posty: 641

Re: Tibia - zła

To jest przerażające... takie dzieci mają teraz skrzywioną psychikę... przechlapane całe życie, a ich rodzice? Lepiej o tym nie myśleć...

PS. a co do Tibii- moja wychowawczyni najpierw wypytywała nas w szkole o tą Tibie, a potem powiedziała, że chyba sobie pogra... eh, ja to mam psychicznych nauczycieli..


"Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne.
Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe."
C:

Offline

 

#17 2009-01-21 21:51:18

szogun

malarz

Zarejestrowany: 2008-11-02
Posty: 546

Re: Tibia - zła

Chociaż teraz już w każdym mediu jest spora dawka przemocy, w gazetach, w telewizji, w grach itp.

Offline

 

#18 2009-01-22 17:50:49

 Dzina

ijaijaijee ło-o-ooo

4306820
Call me!
Skąd: brzuch mamy :3
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 8648
WWW

Re: Tibia - zła

Hahah, małe dziecko ogląda sobie reklamę durex i od razu do mamy "kup mi takie coś" Ludzie to potrafią myśleć nieodpowiedzialnie. A potem narzekają, że "młode pokolenie się zatraca" <,<


REKLAMA: Fotografia ślubna Legnica - zapraszam i polecam, Aneta z Ostróżna.

Offline

 

#19 2009-01-22 19:27:48

 Hotaru-Zana

Żona`Gee

770399
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Zarejestrowany: 2007-08-07
Posty: 2004

Re: Tibia - zła

No!
Kiedyś to podobno w ogóle fajne bajki były.
A teraz to jakieś debilne (niektóre naprawdę takie są) kreskówki :| w których człowiek umiera milion tysięcy razy i.. a dobra. Szkoda mi się wypowiadać na ten temat.

Ja tam lubię bajki Disney'a! :D
Jestem może i stara, ale jakoś Disney bajki fajne robi :3


http://data.whicdn.com/images/60204035/large.gif

Offline

 

#20 2009-01-23 09:41:31

 Dzina

ijaijaijee ło-o-ooo

4306820
Call me!
Skąd: brzuch mamy :3
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 8648
WWW

Re: Tibia - zła

Disney i Canada *-* Poza anime to tych mogłabym całe życie oglądać x3 I przynajmniej bezpieczne dla otoczenia są xd


REKLAMA: Fotografia ślubna Legnica - zapraszam i polecam, Aneta z Ostróżna.

Offline

 

#21 2009-01-23 14:55:18

 Elfik777

dziewczyna Robin Hooda

9097295
Skąd: Brzeszcze (te Brzeszcze)
Zarejestrowany: 2007-10-02
Posty: 1587
WWW

Re: Tibia - zła

ja jestem pokolenie smurfów i chyba jestem normalna


www.elfik777.blog.onet.pl  <- portrety i inne rysunki
www.krok-po-kroku-elfik777.blog.onet.pl <- rady, tutoriale, opisy do rysunków, potrzebne przybory itp
www.elfik777.digart.pl     <- mój digart
www.elfik777.deviantart.com   <- i mój deviantart

Offline

 

#22 2009-01-23 21:24:42

 Hotaru-Zana

Żona`Gee

770399
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Zarejestrowany: 2007-08-07
Posty: 2004

Re: Tibia - zła

A ja pokolenie Króla Lwa Uhahaha :D
Uwielbiałam te bajki x3


http://data.whicdn.com/images/60204035/large.gif

Offline

 

#23 2009-01-23 21:33:08

Ucho

-

Zarejestrowany: 2007-08-07
Posty: 49

Re: Tibia - zła

z tym "ktos cie napada" to chyba chodzi o ogame ;p tam tez pierwszy raz uzylem nicku ucho o.O wszyscy znajomi w to grali i bylismy w jednym sojuszu ;d ale ostatecznie skonczylo sie tym ze nas wszystkich pobanowali ;d

Offline

 

#24 2009-01-26 11:30:16

butaprenu

Mąż swojej żony

4355332
Skąd: Polska Cerekiew, NIE CERKIEW
Zarejestrowany: 2009-01-11
Posty: 595
WWW

Re: Tibia - zła

Tibia to nudy! Ja wam pokaze prawdziwe RPG! tworzyc postacie! macie totalna swobode! Pamietajcie swiat dostosuje do waszych postaci! Nawet do ludzi-krolikow:)


UMIERAJMY DLA KRAJU, ŻYJMY DLA CHWAŁY!

..........żyli po to, by zabijać ,a robili to dobrze....

BUTAPRENU to ja! TAK mówi mi żona:) MOJA GŁODZILLA!

Liga typerów
ponad 700zl do wygrania co tydzien!

Offline

 

#25 2009-12-23 11:44:47

 Grocek

The Rastaman!

3088916
Skąd: sam już nie wiem!
Zarejestrowany: 2009-12-21
Posty: 35

Re: Tibia - zła

Ucho napisał:

Tibia jest badziewiasta i tandetna. A te walki... stoi ludzik obok ludzika i tylko punkty się pojawiają kto ile życia traci. Żeby chociaż jakimiś mieczykami machali.

Racja racja, zero akcji, tylko plamy krwi pod nogami no i pierwsza gra w której nie widać nieba


http://i47.tinypic.com/1zn7g2a.jpg
"To nie my jesteśmy przeciwko systemowi, to system jest przeciwko nam!" B. Marley

Offline

 

#26 2009-12-23 18:08:30

szogun

malarz

Zarejestrowany: 2008-11-02
Posty: 546

Re: Tibia - zła

Oj, to chyba nie grałeś w pierwsze rpg (te w 2d).

Offline

 

#27 2010-08-08 14:03:42

 JustArandomGuy

Rysownik

5063379
Zarejestrowany: 2010-07-17
Posty: 76

Re: Tibia - zła

Vanek się wypowie. Vanek grał w Tibię. Vanek lubił Tibię *Nie biją Vanka, nie biją!*
Nie jestem jakimś przygłupem, emo, niedorozwojem czy maniakiem, żadnym nerdem(Jestem dumnym Geekiem) a mimo to, nie żałuję czasu, jaki spędziłem przy tej grze. Że tak powiem, podejdę do tematu z drugiej strony.

Moja przygoda z Tibią zaczęła się od tego, że moi dwaj przyjaciele zaczęli w to pogrywać. Zaraz zresztą do nich dołączyłem. O ile oni grali w to godzinami, ja z racji krótkiego dostępu do komputera grałem te 2, 4 w porywach godzinki dziennie. Gra o tyle ciekawa, że zabawna. Jako geek nie mogłem się powstrzymać od eksperymentowania z roleplayowaniem w mmo. Co zresztą sprawiło, że sama rozgrywka zrobiła się w ogóle zabawna i zajebista. Grałem wszystkimi rodzajami klas, z różnym skutkiem. Przerywałem rozgrywkę niekiedy na całe tygodnie(Np jak się wkurwiłem po 'deadzie') po czym wracałem odświeżony. Najprzyjemniej wspominam granie czarodziejem. Ło-hooo, to dopiero była frajda. A że byłem 'weteranowym' graczem, grającym różnymi postaciami naprzestrzeni update'ów, to np pamiętałem czasy, kiedy gra 'sorcem' sprowadzała się do godzinowego afk, żeby zrobić 'bp runek' by sobie 'pohuncić'. Potem wprowadzili różdżki i zaczęło się na nowo. Miałem takiego pecha, że ilekroć 'wbiłem' 28 poziom, poziom będący kamieniem milowy dla czarodziei z Tibii(Summon Demon Skeleton)... cóż, bardziej byłem dumny tłuczeniem smoków na 26lvl+, samotnie, bo jak wyjaśniałem mijającym mnie h-levlom 'Nie lubię dzielić się lootem z tankami', co zresztą sprawiło, że przez jakiś czas z tego byłem znany i generalnie dużo dowcipów i dobrego humoru krążyło wokół tego mojego specyficznego 'skąpstwa'. Później zabrałem się za granie paladynem, kobitką, latanie z garścią włóczni i tarczą na cyklopy było mega frajdą również. Potem uciekanie przed nimi i prucie do bidoków z łuku... heh, generalnie cała gra miała dużo pozytywnego wydźwięku, choć głównie biegałem sam, bawiąc się w najlepsze, zbierając różne ozdobne gnioty do swojego 'bp śliczności'(Kolekcjonowania różnego rodzaju nieprzydatnego stuffu, do czego mnie zachęcał mój przyjaciel, 160+ Master Sorcerer już wtedy) obdarowując mnie różnymi bzdetami dostępnymi tylko graczom płatnym(PACC). Nie można więc powiedzieć, że sama gra jest 'zła', tylko ludzie, którzy w nią grają. Dopóki znasz umiar i traktujesz to po prostu jako rozrywkę, Tbia oferuje niezapomniane, wesołe wspomnienia. Nigdy nie rzucałem w ludzi krzesłami, nie trzaskałem pięściami o klawiaturę, nie kopałem swojego monitora i komputera... nie zgłupiałem jakoś szczególnie - do większej degradacji intelektualnej doprowadza mnie piwo lol, co to mi do głowy przychodzi po kilku piwkach, heheh... Cóż, wszystko po prostu zależy od odbiorcy. Podpieranie się ekstremami, ludźmi przegranymi, którzy ulegli uzależnieniu od produktu jest gorsze i śmieszniejsze niż samo używanie go. Wielu uważa Tibię za gówno i gniot, gderając wciąż o tych ekstremach... dam dobry przykład: Gość, co pobił matkę krzesłem, bo mu odcięła zasilanie, bo nie wychodził z domu i wciąż grał w Tibię. Tak, brzmi trgicznie i jest smutne, ale zaraz, chwilka. Temu samemu gościowi podłożono Tibię, bo się szwędał po osiedlach, pił, palił, prowokował bójki i był agresywny... to był śmieć już z początku grania w to! Do każdego z tych przykładów 'zła' Tibii można znaleźć gwiazdkę, haczyk.

Obecnie gra wygląda jak wygląda, ja np przestałem grać, bo mi zmiana podłączonego internetu na to nie pozwalała(głupia radiówka) i jakoś nie napadałem na ludzi, żeby zdobyć mamonę na 'pykanie' w kafejkach internetowych. Podsumowując, bo się rozgadałem bardziej, niż zamierzałem. Tibia grą złą nie jest, po prostu społeczność tibijczyków to jakaś hała i kicha.


http://i54.tinypic.com/14jroqv.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
HĂ´tels Roissy-en-France HĂŠbergement Edirne Alberghi Ludwigsburg Kurfar Hoteller Nordmakedonien