Rysujemy

Dla każdego kto lubi rysować.

Ogłoszenie

W dziale Strona i Forum pojawił się zaktualizowany regulamin, zapraszam do zapoznania się z nim

#31 2010-08-09 17:35:57

 papuzka

Rysownik

Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 50
WWW

Re: Jakiego macie wychowawce?

Mój wychowawca jest świetny *w* Uczy fotografii i jest artystą. http://www.jb-publications.co.uk/artist.htm ten facet w kapelusiku to on >w< a tutaj jego prace http://www.jb-publications.co.uk/bviewcathedrals.htm (Views => i można wybrać podkategorię żeby zobaczyć więcej)
Na lekcjach prawie wogóle nie ma go w klasie, wtedy puszczamy sobie muzykę i robimy co chcemy. Niektórzy robią sobie przerwę i jadą do McDonalds żeby coś zjeść >w<
Jest miły i chętnie pomaga. Ma też słabą pamięć więc tą samą wymówkę można użyć pare razy.

Offline

 

#32 2010-08-16 21:35:36

Nevada

miss głupoty ^^

Zarejestrowany: 2009-01-16
Posty: 234

Re: Jakiego macie wychowawce?

Jej! Dawno nie pisałam no to teraz czas opisać mojego katechetę. Ma za dwa metry wysokości, chodzi przygarbiony, a jego oczy są wielkie i wyłupiaste, dlatego wszyscy w szkole (oprócz grona pedagogicznego) nazywają go wiewiórem. Jest raczej łagodny, ale jak się wkurzy to jego ulubioną karą jest uwaga albo dywanik dyrektora. Oczywiście nikt go na lekcjach nie słucha. A ja z koleżanką z ławki uchodzimy za najlepsze uczennice bo czasem dobrze na coś odpowiadamy. W podsumowaniu jest poprostu nijaki.


  ORO ?!

Offline

 

#33 2010-08-17 17:51:29

Roxi

Rysownik

Zarejestrowany: 2010-08-11
Posty: 9

Re: Jakiego macie wychowawce?

Ja idę teraz do gimnazjum i mam babkę od anglika.

Ja jestem bardzo cienka z anglika więc już się boje

Podobno jest wredna.

Offline

 

#34 2010-08-17 18:12:35

 Dzina

ijaijaijee ło-o-ooo

4306820
Call me!
Skąd: brzuch mamy :3
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 8648
WWW

Re: Jakiego macie wychowawce?

A co ma piernik do wiatraka? : D

Moim wychowawcą jest geograf, i jako wychowawca sprawuje się dobrze, choć nauczyciel z niego marny :d


REKLAMA: Fotografia ślubna Legnica - zapraszam i polecam, Aneta z Ostróżna.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
rysujemy.pun.pl