Rysujemy

Dla każdego kto lubi rysować.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

W dziale Strona i Forum pojawił się zaktualizowany regulamin, zapraszam do zapoznania się z nim

#31 2010-03-04 18:31:21

white349

Superman!

Zarejestrowany: 2010-02-16
Posty: 695

Re: Wasz styl

Ja też bez trampek nie mogę wytrzymać.

Offline

 

#32 2010-03-04 19:19:56

 Engordia

wio myszata!

Skąd: się biorą dzieci?
Zarejestrowany: 2010-01-03
Posty: 1828

Re: Wasz styl

Elfik777 napisał:

jak to "nie wyróżniajaca się" ? w jeansach chodzą wszyscy, więc jesteś wyjątkowa

A no może i racja...


Pro po trampek jeszcze. Źle się czuję w innych butach - tak ciężko i nieswojo. Po za tym ja w wakacje (a mi do tego dużo nie brakuje) ciągle biegam i wygodne buty to podstawa.

Ostatnio edytowany przez Engordia (2010-03-04 19:20:19)


''Zaufanie... jest jak kartka papieru... raz zgniecione nigdy-nie będzie-takie-samo...''

''Nic nie poradzę na to, że nikt nie kupuje moich obrazów.
Przyjdzie jednak czas kiedy ludzie zrozumieją,
że ich wartość przekracza cenę jaką dałem za farby.'' - Vincent Van Gogh

Offline

 

#33 2010-03-04 20:46:59

 Sky

trochę ćmok

Skąd: WrocLove
Zarejestrowany: 2009-07-25
Posty: 3305
WWW

Re: Wasz styl

ja ubieram się w co mi wygodnie... Adidasy za kostkę, kiedyś trampki, obcasami też nie pogardzę, bo lubię czuć się kobieco - ale jeżeli już, to w wystrzałowych kolorach. Dżinsy, koszule kolorowe, bluzki, tuniki, z dekoltem, po szyje, rozciągnięte swetry albo kolorowe t-shirty. Nie ograniczam się, a mój 'styl' ciężko mi sprecyzować.

Uwielbiam za to wszelkie apaszki i chusty.

Ostatnio edytowany przez Sky (2010-03-04 20:47:34)

Offline

 

#34 2010-03-04 20:55:44

 Margaret

Ołówkomaniaczka

8253317
Call me!
Skąd: Śląsk/Cz-wa
Zarejestrowany: 2010-01-14
Posty: 1396
WWW

Re: Wasz styl

U mnie jest dokładnie tak jak u Sky. Czasem nosze bluzki z dużym dekoldem, czasem golfy, czasem na kolorowo i jaskrawo, czasem stonowane kolorki.  Lubię szpilki, (ale chodze w nich bardzo zadko ze wzgledu na młody wiek ;P) kocham tramki i adidasy Nie mam jakiegoś takiego sprecyzowanego stylu. Ważne żeby było wygodnie, ładnie i (na co dzien) na luzie :D

Offline

 

#35 2010-03-06 21:06:07

 sadako

Rysownik

12951434
Skąd: WRock xD
Zarejestrowany: 2009-08-26
Posty: 514

Re: Wasz styl

Ja..jeszcze niedawno ubierałam się na czarno-różowo, nosiłam kokardki (jak Haruhi Suzumiya ) trampki, torba...moimi ulubionymi spodniami były takie w czarno-białą kratkę...
Ale teraz wszystko mi się pozmieniało...Ubieram się kolorowo, choć nie są tojaskrawe kolory....polubiłam taki zgaszony, jasny róż i błękit, więc i takie ciuszki mam....te czarne oczywiście mi jeszze zostałby...a niedługo idę kupić sobie jakieś spoódniczki, byle nie za krótkie...

Wiecie, że styl ubierania zależy od naszego charakteru, podejścia do świata i ludzi, ale też w dużej mierze od tych, którzy nas otaczają?....
Ja dopiero teraz to zauważyłam XD


"Tam,gdzie nie ma przejścia...sami je sobie robimy!"

Offline

 

#36 2010-03-06 21:38:14

 Dzina

ijaijaijee ło-o-ooo

4306820
Call me!
Skąd: brzuch mamy :3
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 8648
WWW

Re: Wasz styl

sadako napisał:

Ja..jeszcze niedawno ubierałam się na czarno-różowo, nosiłam kokardki (jak Haruhi Suzumiya ) trampki, torba...moimi ulubionymi spodniami były takie w czarno-białą kratkę...

Emo-style joł joł.
Bogu dzięki, że ta moda już przeszła

Nienawidzę MODNYCH ciuchów.
I ubieram się zawsze tak, żeby wyglądać inaczej niż inni. Innymi słowy - zwyczajnie.


REKLAMA: Fotografia ślubna Legnica - zapraszam i polecam, Aneta z Ostróżna.

Offline

 

#37 2010-03-06 22:24:18

 Engordia

wio myszata!

Skąd: się biorą dzieci?
Zarejestrowany: 2010-01-03
Posty: 1828

Re: Wasz styl

No właśnie, chcesz się wyróżnić - ubierz się normalnie


''Zaufanie... jest jak kartka papieru... raz zgniecione nigdy-nie będzie-takie-samo...''

''Nic nie poradzę na to, że nikt nie kupuje moich obrazów.
Przyjdzie jednak czas kiedy ludzie zrozumieją,
że ich wartość przekracza cenę jaką dałem za farby.'' - Vincent Van Gogh

Offline

 

#38 2010-03-09 17:57:33

white349

Superman!

Zarejestrowany: 2010-02-16
Posty: 695

Re: Wasz styl

ja teraz wyznaczyłam sobie za cel by większość moich ubrań była fioletowa i zielona - bo to moje ulubione kolory.
Tak wogóle to zaczęłam kiedyś sobie sama na koszulkach coś rysować i tak chodziłam.

Offline

 

#39 2010-03-09 19:34:23

Iga23

Rysownik

Zarejestrowany: 2010-02-14
Posty: 53

Re: Wasz styl

chyba mamy coś wspólnego

white349 napisał:

ja teraz wyznaczyłam sobie za cel by większość moich ubrań była fioletowa i zielona - bo to moje ulubione kolory.

hehe dokładnie takie same mam plany no może bardziej przykładając uwagę na zielony niż na fiolet ale też te 2 kolory mi odpowiadają





white349 napisał:

Tak w ogóle to zaczęłam kiedyś sobie sama na koszulkach coś rysować i tak chodziłam.

też tak robiłam teraz jak podszkolę trochę malowanie to znów zaczne

Offline

 

#40 2010-09-20 19:53:57

 Blanka

Wojowniczy Żółw Ninja

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2010-01-06
Posty: 1827
WWW

Re: Wasz styl

Jeśli chodzi o kolory, to uwielbiam jeans, czerń, brąz, fiolet (śliwkowy, ciemny), granatowy, stonowaną zieleń i biel. Ubieram się w tuniki, proste jeansy, czarne rurki, kamizelki. Nie pogardzę dodatkami takimi jak chusty, wisiory, małe kolczyki w ciekawych kształtach (np. moje ulubione stopy ;>) i paski (mam słabość do plecionych, skórzanych). Oczywiście nie ubieram wszystkiego jednocześnie, co wygląda kiczowato. Co do biżuterii to nienawidzę złota, jedynie srebro. Buty. Kocham trampki, martensy, glany, kozaki, rzymianki i lekkie koturny. Na obcasach bym się pozabijała. Wszystko w skrócie, mogłabym pisać bez końca.

Offline

 

#41 2010-09-20 21:18:48

 Dzina

ijaijaijee ło-o-ooo

4306820
Call me!
Skąd: brzuch mamy :3
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 8648
WWW

Re: Wasz styl

Ciuchy, jak ciuchy :d
Ostatnio zaczęłam przekształcać się w kobietę - kupiłam sobie obcas.


REKLAMA: Fotografia ślubna Legnica - zapraszam i polecam, Aneta z Ostróżna.

Offline

 

#42 2010-09-20 21:44:03

 Serafina

..ze spalonego teatru

Zarejestrowany: 2010-05-09
Posty: 2262

Re: Wasz styl

Hm... Uwielbiam spódnice, długie, krótkie, kolorowe, czarne, kraciaste, gdyż są bardzo wygodne i ładne : ) Zimowe rajstopy w drobne krateczki, kolorowe podkoszulki, męskie koszule, męskie bluzy. Obszerne swetry w dziwnych kolorach, czasami jakaś koszulka z krótkim rękawkiem, nieczęsto spodnie. Glany, trampki. Skarpetki na każdy dzień tygodnia : P
Chociaż przeważa w mojej szafie kolor czarny, to jednak wszyscy zawsze widzą mnie w jakichś kolorach.
U mnie nie ma kompromisów - albo jestem elegancka, albo niechlujna, albo za grubo ubrana latem i zbyt lekko zimą.

Ostatnio edytowany przez Serafina (2010-09-20 21:46:02)


I was a bit mental.


tumblr.

Offline

 

#43 2010-09-20 22:09:06

Joa

Zmora

Zarejestrowany: 2009-02-09
Posty: 2991

Re: Wasz styl

A ja nie mam czarnych ciuchów ani różowych :D
Tzn. jakieś na pewno mam, ale nie noszę, bo mi nie do twarzy w czarnym.
A tak.. no to uwielbiam różne kolczyki we wszystkich dziurkach w uszach, kolorowe ciuchy, cieplutkie bluzy, męskie koszule są świetnie. Szczególnie takie zwężane w talii( tzn chodzi mi o takie dla kobiet na wzór męskich.. bo męskich to ja nie ubiorę, bo ja w nich się topię), są super alternatywą dla kobiet grubszych :3
I koniecznie w kolorze takiej zieleni jasno ciemnej. Przygaszonej.
Do tego trampki, adidasy.
Araszmatek nie noszę, nigdy nie miałam żadnej w ręku, skórzanej kurtki nie mam, chociaż niektóre modele ( szczególnie takie kolorowe) mnie pociągają, wysokich obcasów nie mam, ani szpilek .

Offline

 

#44 2010-09-20 23:44:50

white349

Superman!

Zarejestrowany: 2010-02-16
Posty: 695

Re: Wasz styl

Mam teraz dużo ubrań w kratkę, ogólnie to zaczynam przeglądać rzeczy w działach męskich. Hahaha marzy mi się jakaś porządna męska bluza.  A te skórzane kurtki ( szczególnie czarne) każdy nosi, ja też taką mam, jeszcze różową :Q
Przechodzę fazę gdzie nie interesują mnie słit ubranka  z New Yorkera, wogólne trudno o coś orginalnego i taniego.

Ostatnio edytowany przez white349 (2010-09-20 23:46:56)

Offline

 

#45 2010-09-21 09:20:20

Atura

Kiriczanka

Zarejestrowany: 2010-05-03
Posty: 1207
WWW

Re: Wasz styl

Modni ludzie wyglądają tak samo. Jadąc autobusem mogę stwierdzić, co obecnie jest na topie ;]

Noszę brązowe Conversy (od kiedy je noszę, zauważam jak dużo ludzi ma trampki tej firmy!), podobno dr House miał takie ;] W wakacje przesadziłam z zakupem ubrań w kolorze turkusowym i podobnych barwach, znalazłam nawet takie okulary przeciwsłoneczne! Miałam prawdziwego świra na punkcie tego koloru, ciekawe co będzie w następne lato.
Poza tym staram się nie ubierać jednolicie - to nudne! Konkretnego stylu nie posiadam, zakładam od koszul z kołnierzykiem pod bluzy "kangurki" z kapturem (błękitna!). Ponieważ trzymają mnie kompleksy wieku gimnazjalnego, nie mam spódnic (tylko jedną wakacyjną sukienkę).
Ach, i muszę zacząć rozglądać się za butami na obcasie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
rysujemy.pun.pl