Rysujemy

Dla każdego kto lubi rysować.

Ogłoszenie

W dziale Strona i Forum pojawił się zaktualizowany regulamin, zapraszam do zapoznania się z nim

#1 2010-02-12 20:01:56

 Wish69

NZ i ADP

12442293
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 2009-10-25
Posty: 1334

TEKKEN 6

Heh, dawno mnie tu nie było. Gry, jak ja dawno nie miałem okazji pograć w coś, co sprawiało, że dzień ot tak umykał niepostrzeżenie. Tęskniłem do beztroskich czasów PS ONE, do Crasha, Spyro, Medievila, no i Tekkena 3. To były czasy, naparzać się z kumplem całą noc, próbując juggle i combosy. Heh, a potem PS 2, na którą człowieka nie było już stać, o samych grach nie mówiąc. Po długich latach posuchy i grania w coś małego, co pójdzie na tym lapku nadeszło wreszcie siedem lat tłustych :D Ciułał człowiek i zbierał, rezygnując z piwa, mleka i szynki i cóż doczekał się. Nowiutka PS 3 stoi na honorowym miejscu, w niej zaś krążej z Tekkenem 6. Pozmieniało się cholerka. Oj, pozmieniało. I co oni zrobili z Yoshim?? Jak można było tak wizualnie zmasakrować tą postać? Ale kurde i tak jest fajnie :D

Offline

 

#2 2010-02-12 21:03:03

 Dzina

ijaijaijee ło-o-ooo

4306820
Call me!
Skąd: brzuch mamy :3
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 8648
WWW

Re: TEKKEN 6

Grałam kiedyś w Tekkena na psp, ale z tego co widzę to ta gra dużo serii ma xd


REKLAMA: Fotografia ślubna Legnica - zapraszam i polecam, Aneta z Ostróżna.

Offline

 

#3 2010-05-19 00:32:09

 Hotaru-Zana

Żona`Gee

770399
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Zarejestrowany: 2007-08-07
Posty: 2004

Re: TEKKEN 6

No dużo, dużo.
Ostatnio nawet sobie ściągnąć chciałam.
Ale coś mi tam wyskoczyło, jakieś dziadostwo ; O
i nici.


http://data.whicdn.com/images/60204035/large.gif

Offline

 

#4 2010-08-05 22:46:54

 JJxenon

Rysownik

Call me!
Skąd: Mielec
Zarejestrowany: 2010-08-05
Posty: 56

Re: TEKKEN 6

Tekken jest ze mną chyba od zawsze . Od pamiętnych czasów kiedy to po raz pierwszy w salonie u mnie w mieście miałem okazję zobaczyć T2 którego to właściciel kupił do szaraczka . Wtedy panował VF2 , ale jak ujrzałem T2 na żywca to oniemiałem . To była inna gra od wspaniałego VF , ale momentalnie mnie pochłonęła . Godzinami graliśmy w ten tytuł ( i oczywiście traciliśmy na niego kasę ^^' ) , ale warto było . Swojego własnego Tekkena doczekałem się po roku 2000 kiedy to wróciłem z wojska a królował w międzyczasie T3 który ustanowił górną jakość jeśli chodzi o bijatyki . Masterowałem tą grę latami ucząc się zagrań wszystkich postaci ( ulubiona postać do dnia dzisiejszego Mokujin ) . Następnie była era PS2 i wszystkich wydanych odsłon tej bijatyki na tą konsolę . Pech chciał że kiedy posiadałem X360 i niebawem za parę miesięcy miała być premiera T6 moja 360 nie doczekała i do tej pory pogrywam w T5 . Ale zamierzam kupić albo nowego boxa albo PS3 by się przekonać jak dobry jest T6 względem poprzednich części

Ostatnio edytowany przez JJxenon (2010-08-05 22:48:15)

Offline

 

#5 2010-08-07 23:08:46

 JustArandomGuy

Rysownik

5063379
Zarejestrowany: 2010-07-17
Posty: 76

Re: TEKKEN 6

Ja swoją przygodę z Tekkenem zacząłem śmiesznie. Miałem cały dzień spędzić z ojcem, a on jak to pracocholicy mają w zwyczaju, po prostu zabrał mnie ze sobą na spotkanie ze swoją partnerką handlową u niej w chacie... mały byłem. To było x lat temu, pamiętam tylko, że miała koty, była sympatyczna i że zaprowadziła mnie do pokoju swojego kiegoś dziecka, gdzie był ps i tekken 3. I pykałem w to przez następne 3h, kiedy oni gadali. Później, miałem okazję pograć w domu, kuzynka przytachała swojego ps'a i tekkena 3. Oooh, ileżto godzin z siostrami, kuzynką i z ciotką spędziłem przy tym tekkenie. Potem w austrii, jak byliśmy na tourne po europie, w arcade centrze miałem okazję spróbować tekkena 4. A rok temu byłem sam posiadaczem ps2(obecnie odsprzedana- ciężkie czasy) i tekkena 5 między innymi. Całe noce mi zajęło masterowanie tego. Zwłaszcza pokochałem Kinga i jego chainy. 6ścio-ogniwowy to był mój ulubiony... i dead chicken roll czy coś takiego... ahhh, wspaniała seria


http://i54.tinypic.com/14jroqv.jpg

Offline

 

#6 2011-04-12 23:26:04

 Dzina

ijaijaijee ło-o-ooo

4306820
Call me!
Skąd: brzuch mamy :3
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 8648
WWW

Re: TEKKEN 6

Dark Ressurection najlepsze


REKLAMA: Fotografia ślubna Legnica - zapraszam i polecam, Aneta z Ostróżna.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.hotelstayfinder.com