Rysujemy

Dla każdego kto lubi rysować.

Ogłoszenie

W dziale Strona i Forum pojawił się zaktualizowany regulamin, zapraszam do zapoznania się z nim

#31 2011-10-22 14:00:03

 Serafina

..ze spalonego teatru

Zarejestrowany: 2010-05-09
Posty: 2262

Re: Zjawiska paranormalne

Nieee, to jest głupie.


I was a bit mental.


tumblr.

Offline

 

#32 2011-10-22 14:06:51

 Ciechu

bardzo zuy user

Zarejestrowany: 2009-07-29
Posty: 1973

Re: Zjawiska paranormalne

Offline

 

#33 2011-10-25 16:26:15

 Blanka

Wojowniczy Żółw Ninja

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2010-01-06
Posty: 1827
WWW

Re: Zjawiska paranormalne

"Za chwilę wprowadzę Was w najciemniejsze zakamarki Waszych umysłów i poprowadzę przez najbardziej mroczne miejsca, po jakich nie stąpał żaden z żywych. Otworzę Wasz zmysł słuchu i wyobraźnię na zupełnie nowe doznania, po których nieliczni jedynie pozostaną przy zdrowych umysłach. Strzeżcie się jednak, gdyż tylko najodważniejszych z odważnych zdołają przejść tę próbę pomyślnie. Pamiętajcie o tym, przekraczając wrota piekła na Ziemi. Bądźcie pozdrowieni...aha! i jeszcze jedno...choćby nie wiem co- nie uciekajcie i nie oglądajcie się za siebie. Iluzja jest iluzją, póki nie zaczniecie w nią wierzyć, a więc włóżcie słuchawki i wyruszcie w podróż ku pełniejszym i coraz bardziej realnym doznaniom lęku, obawy, strachu, przerażenia.... Miłej "zabawy"!
http://www.youtube.com/watch?v=6-KWL20ux24 Nawiedzony las

Ach...Cóż za wspaniałe uczucie, czyż nie śmiertelniku? Przebiegłeś taki szmat drogi przez szczerzące się wokół Ciebie mroczne drzewa i krzewy. Jednak to nie koniec Twej wyprawy. Owszem- śmiało przebrnąłeś przez tajemniczy las, jednak Twa wędrówka trwa dalej. Nadal jest ciemno, zimno i ponuro. Gdzieś po drugiej stronie ulicy dostrzegłeś bowiem mały, podobny do baraku domek z napisem "Barber shop". Zdziwiony tak dziwną lokalizacją zakładu fryzjerskiego i natchniony niewyobrażalną wręcz ciekawością kierujesz swe stopy do tego dziwnego przybytku. Lecz uważaj...to nie jest zwykły fryzjer...Jeśli ci się uda, twa wędrówka pozwoli Ci uświadomić sobie, jak ważny jest lęk w Twym życiu. Twa wola przetrwania będzie zatem niewysłowiona... A więc do dzieła, adepcie... Naciśnij klamkę.
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA Witam w koszmarze."



źródło; http://www.paranormalne.pl/topic/22907- … e__st__240



Świetne to jest!

Offline

 

#34 2011-10-25 16:40:32

Joa

Zmora

Zarejestrowany: 2009-02-09
Posty: 2991

Re: Zjawiska paranormalne

Z lasem wytrzymałam, ale jak mi fryzjer założył torbę na głowę do wymiękłam : D
Przeżyłam z trudem

Ostatnio edytowany przez Joa (2011-10-25 16:49:58)

Offline

 

#35 2011-10-25 16:54:31

 Blanka

Wojowniczy Żółw Ninja

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2010-01-06
Posty: 1827
WWW

Re: Zjawiska paranormalne

To jest na tyle fajne, że na końcu nie straszy cię żaden gówniany głośny krzyk, rozsadzający uszy. A ta torba na głowie to rzeczywiście był niezwykły efekt :D

Offline

 

#36 2011-10-25 17:00:17

Joa

Zmora

Zarejestrowany: 2009-02-09
Posty: 2991

Re: Zjawiska paranormalne

No, ja właśnie obawiałam się, że jakiś krzyk będzie. Ale szept i torba, to wmistrzostwo... i golarka..

Offline

 

#37 2011-10-25 17:25:59

 Blanka

Wojowniczy Żółw Ninja

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2010-01-06
Posty: 1827
WWW

Re: Zjawiska paranormalne

Kiedy tą golarką wymachiwał, cała się chichrałam, bo mnie ucho łaskotało

Offline

 

#38 2012-02-11 06:56:19

 Bruk IV

Czarnoksiężnik

494119
Call me!
Skąd: Chodzież
Zarejestrowany: 2008-08-31
Posty: 439

Re: Zjawiska paranormalne

Łooo :D pamiętam jak mi to kolega pierwszy raz w szkole puścił :D ludzie sobie chodzą i się patrzą a ja z takim bananem na ryju ogarniam co tu sie w ogóle wyprawia w tych słuchawkach :D i później puszczanie komu się da podczas wszelakich spotkań przy fajce pokoju. Aż do porzygania :P


http://img525.imageshack.us/img525/1990/moderatorzypp4.jpg

Jano: z majtek to ci wyrasta głowa!

HAHA

Offline

 

#39 2012-06-11 20:35:54

 Blanka

Wojowniczy Żółw Ninja

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2010-01-06
Posty: 1827
WWW

Re: Zjawiska paranormalne

"Bez Wyrazu"

W czerwcu roku 1972 w szpitalu Cedar Senai pojawiła się kobieta, która nie miała na sobie nic, prócz białej sukienki splamionej krwią. Nie powinno to być zbyt szokujące, przecież ludzie dość często ulegają wypadkom i udają się do szpitala, aby otrzymać pomoc lekarską. Jednak dwie rzeczy powodowały, że ludzie, którzy patrzyli na nią, nie mogli powstrzymać torsji i uciekali w przerażeniu.
Po pierwsze, kobieta nie do końca była człowiekiem. Przypominała bardziej manekina, ale jej sprawność i płynność ruchów były ludzkie. Jej twarz była tak idealna, jak te, które posiadają manekiny, pozbawiona brwi i pokryta makijażem.
Szczęki miała nienaturalnie mocno zaciśnięte na małym kotku, nie widać było bieli jej zębów, bo całe były wetknięte w małe ciałko biednego zwierzęcia. Krew cały czas tryskała na jej sukienkę i spływała na podłogę. Potem wyciągnęła go z ust, rzuciła na bok i upadła.
Od kiedy przekroczyła wejście, przez cały czas była spokojna, bez wyrazu, nieruchoma. Nawet wtedy, gdy zaprowadzono ją na salę szpitalną i przygotowywano do znieczulenia. Lekarze postanowili, że najlepiej unieruchomić ją aż do przyjazdu policji, a ona nawet nie protestowała. Nikt nie był w stanie wydobyć z niej żadnych informacji, a większość pracowników czuła zbyt duży dyskomfort patrząc na nią dłużej niż parę sekund.
Lecz w momencie, gdy personel próbował podać jej narkozę, zaczęła się bronić z niewiarygodną siłą. Dwóch lekarzy przytrzymywało ją, gdy podniosła tułów z tym samym, pustym wyrazem.
Skierowała swój beznamiętny wzrok na jednego z lekarzy i zrobiła coś nietypowego. Uśmiechnęła się.
Gdy to zrobiła, jedna z lekarek krzyknęła i wybiegła z pomieszczenia w szoku. Zęby kobiety nie były ludzkie, zamiast nich miała długie, ostre kolce. Zbyt długie, żeby całkowicie domknąć usta, bez zadawania sobie bolesnych ran.
Doktor spojrzał na nią na chwilę, zanim zapytał:, „Czym ty, do cholery, jesteś?”
Przechyliła głowę na bok, bacznie mu się przyglądając, w dalszym ciągu trwając z makabrycznym uśmiechem.
Po długiej chwili milczenia, ochrona została wezwana i już słychać było kroki dochodzące z korytarza piętro niżej.
Gdy je usłyszała, wyrwała się naprzód zatapiając zęby w gardle doktora, wypruwając tętnicę szyjną. Mężczyzna ciężko upadł na podłogę, łapczywie łapiąc powietrze i krztusząc się własną krwią.
Kobieta pochyliła się nad nim, niebezpiecznie zbliżając swoją głowę do jego, patrząc, jak z jego oczu ucieka życie. Schyliła się jeszcze bliżej i wyszeptała:
„Jestem… Bogiem…”
Oczy doktora wypełniły się zgrozą, gdy patrzył na nią, jak spokojnym krokiem odchodzi, aby powitać ochroniarzy. Ostatnim, co ujrzał w życiu była ona, żywiąca się nimi, jednym po drugim.
Lekarka, która przeżyła tę masakrę, nazwała kobietę “Bez Wyrazu”. Od tamtego czasu nikt jej już nigdy nie spotkał.




Zdjęcie wykonane w szpitalu:
http://i49.tinypic.com/33jr5aa.jpg
Źródło: http://www.paranormalne.pl/topic/22907- … e__st__630

Offline

 

#40 2012-06-11 21:08:56

 Sky

trochę ćmok

Skąd: WrocLove
Zarejestrowany: 2009-07-25
Posty: 3305
WWW

Re: Zjawiska paranormalne

Od kiedy zaserwowałaś mi psychozę parę miesięcy temu, to ja dziękuje za takie opowieści, ale to jest nad wyraz słabe :D

Offline

 

#41 2012-06-11 21:12:41

 Dzina

ijaijaijee ło-o-ooo

4306820
Call me!
Skąd: brzuch mamy :3
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 8648
WWW

Re: Zjawiska paranormalne

O jakiej psychozie mowa? :<


REKLAMA: Fotografia ślubna Legnica - zapraszam i polecam, Aneta z Ostróżna.

Offline

 

#42 2012-06-11 21:12:43

 Weroonika

Rysownik

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2011-04-27
Posty: 1103

Re: Zjawiska paranormalne

Nie, zupełnie niemożliwe. W niektóre tego typu historie jestem w stanie uwierzyć, ale to? Nieeee..


"if there ever comes a day
when we can't be together
keep me in your heart
I'll stay there forever"

                         -winnie the pooh

Offline

 

#43 2012-06-11 21:13:08

 Serafina

..ze spalonego teatru

Zarejestrowany: 2010-05-09
Posty: 2262

Re: Zjawiska paranormalne

OJEJ, W CIĄGU JEDNEGO DNIA PO RAZ DRUGI NAPOTYKAM KOBIETĘ BEZ WYRAZU. JAK FAJNIE, BĘDĘ MIAŁA CUDOWNY SEN DZISIAJ : D
(głównie przez to "zdjęcie". Pobudza moją chorą wyobraźnię)


I was a bit mental.


tumblr.

Offline

 

#44 2012-06-11 21:21:46

 Dzina

ijaijaijee ło-o-ooo

4306820
Call me!
Skąd: brzuch mamy :3
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 8648
WWW

Re: Zjawiska paranormalne

No zdjęcie jest straszne, pani-ryba :3


REKLAMA: Fotografia ślubna Legnica - zapraszam i polecam, Aneta z Ostróżna.

Offline

 

#45 2012-06-12 18:51:43

 Weroonika

Rysownik

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2011-04-27
Posty: 1103

Re: Zjawiska paranormalne

Zdjęcie działa na wyobraźnię, ale nie wierzę w to ;d


"if there ever comes a day
when we can't be together
keep me in your heart
I'll stay there forever"

                         -winnie the pooh

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
KomĂĄrno ĹželezobetónovĂŠ nĂĄdrĹže