Rysujemy

Dla każdego kto lubi rysować.

Ogłoszenie

W dziale Strona i Forum pojawił się zaktualizowany regulamin, zapraszam do zapoznania się z nim

#46 2012-06-12 19:05:56

 Blanka

Wojowniczy Żółw Ninja

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2010-01-06
Posty: 1827
WWW

Re: Zjawiska paranormalne

Bo creepypasty nie są prawdziwe (przynajmniej znaczna większość), tylko służą do straszenia :D

Offline

 

#47 2012-06-12 19:09:30

 Serafina

..ze spalonego teatru

Zarejestrowany: 2010-05-09
Posty: 2262

Re: Zjawiska paranormalne

Ja chcę więcej tych historii i zdjęć *o* [no proszę, spodobało mi się]


I was a bit mental.


tumblr.

Offline

 

#48 2012-06-12 20:15:50

 Blanka

Wojowniczy Żółw Ninja

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2010-01-06
Posty: 1827
WWW

Re: Zjawiska paranormalne

Tutaj temat: http://www.paranormalne.pl/topic/22907- … gends-itp/ A żeby nie marnować czasu, polecam czytać te z gwiazdką

Parę miesięcy temu też zainteresowało mnie to http://www.paranormalne.pl/topic/29388-chip-chan/ [Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#49 2012-06-12 20:23:41

 Serafina

..ze spalonego teatru

Zarejestrowany: 2010-05-09
Posty: 2262

Re: Zjawiska paranormalne

Aaaa, też podglądałam tę babkę, jest niezmiernie intrygująca!


I was a bit mental.


tumblr.

Offline

 

#50 2012-06-12 20:36:29

Joa

Zmora

Zarejestrowany: 2009-02-09
Posty: 2991

Re: Zjawiska paranormalne

No mi tylko jedn kamera działa, w dodatku ta z pudłami
Więc nic ciekawego:P

Offline

 

#51 2012-06-12 20:49:12

 anka10334

Rysownik

41991171
Skąd: Krosno
Zarejestrowany: 2011-11-25
Posty: 505
WWW

Re: Zjawiska paranormalne

Mi dwie działają.Ogólnie to myślę, że ta dziewczyna jest po prostu chora psychicznie..

Offline

 

#52 2012-06-13 15:35:24

 Weroonika

Rysownik

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2011-04-27
Posty: 1103

Re: Zjawiska paranormalne

Blanca widzę, że u Ciebie ogromne zainteresowanie w tych tematach xd


"if there ever comes a day
when we can't be together
keep me in your heart
I'll stay there forever"

                         -winnie the pooh

Offline

 

#53 2012-11-29 00:13:04

 JustArandomGuy

Rysownik

5063379
Zarejestrowany: 2010-07-17
Posty: 76

Re: Zjawiska paranormalne

Spędziłem kilka lat wśród społeczności okultystycznych. Można tam spotkać naprawdę dziwnych, pokręconych i fascynujących ludzi. Co zabawniejsze, "normalni" ludzie postrzegają ich jako idiotów, a tak naprawdę większość z nich to ludzie wyedukowani i wszechstronnie obadani. Poza samym zagadnieniem magii zajmują się historią, folklorem, psychologią, biologią, technologią i mnóstwem innych rzeczy.

My, polacy, jak zwykle jesteśmy daleko za bambusami. Nawet w tak absurdalnych dziedzinach jak okultyzm i ezoteryka jesteśmy cholernie ubodzy i zacofani.

Pierwszą rzeczą, której cię uczą w porządnej, okultystycznej społeczności jest sceptyzm. Ponieważ nasza cywilizacja się rozwinęła i rozlazła w wiele dziwnych zakamarków na przestrzeni ostatnich kilku wieków, wiedza tajemna jako taka została skalana, zabrudzona i zniekształcona masowymi mediami.

Innym z powodów, które przyczyniły się do degeneracji wiedzy tajemnej są chrześcijanie, ze swoją niską tolerancją wobec innego zdania. Kilka wieków systematycznego deptania, palenia i okaleczania pogan, heretyków i innowierców sprawdziło się doskonale.

Naprawdę niewiele dawnej wiedzy paranormalnej przetrwało ten cały burdel i pożogę. Na chwilę obecną jesteśmy skazani na młode kulty lub względnie zniekształcone odgałęzienia dawnych nurtów. Najpopularniejsi są New Age, Sataniści(którzy notabene zrodzili się około siedemnastego wieku we francji), Wiccanie, Chaoci, Sanguini, czyli wampiry(te krwiopijcze, energetyczni się jakośtam inaczej nazywają) no i Strigoi Vii, czyli współczesne czarownice. Tych ostatnich nie uświadczysz w Polsce, a przynajmniej ze dwa trzy lata temu nie mieli u nas żadnych kręgów (co wiem od dawnego "brata w poszukiwaniach", który wyemigrował do anglii i tam ich znalazł).

Z wampirów, to w Polsce działają Trydium i Nowa Krew, jedno jest praktycznie truchłem, a drugie to banda chamów... choć być może ucywilizowali się w ciągu ostatnich kilku lat, odkąd do nich zajrzałem po raz ostatni.

jest też cała sprawa z otherkinami, czyli rasami nieludzi ukrywającymi się w cieniu naszej cywilizacji. Ciekawa sprawa, ale mocno koloryzowana, więc należy być ostrożnym w tej kwestii.

Voodoo i szamaństwo? Temat rzeka.

No i od jakiegoś czasu popularne są programy o łowcach duchów i innych takich bzdur... o wróżkach, opętaniach i pokrewnych rzeczach nie wspomnę.

Świadome śnienie, astralne projekcje(oobe), servitory i wiry chaosu... jak dobrze poszukać można znaleźć wiele ciekawych rzeczy.


http://i54.tinypic.com/14jroqv.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Κρατήσεις δωματίων Κασσιόπη