Ogłoszenie

W dziale Strona i Forum pojawił się zaktualizowany regulamin, zapraszam do zapoznania się z nim

#1 2012-07-17 20:58:07

Polnik

oaza spokoju

6653902
Skąd: Słubice
Zarejestrowany: 2007-08-24
Posty: 472
WWW

body modifications.

Modyfikacje wszelkiego rodzaju, tatuaże, kolce, tunele, hard BM, skaryfikacje,  implanty....

Macie, akceptujecie, chcecie, planujecie? A może was to odrzuca i macie ochotę zatrzasnąć jakiemuś wariatowi kłódkę na tunelu? Dodajmy, że wariat kaleczy się jak w plemieniu afrykańskim .


soup, zapraszam do rozmowy.

a. i może tak z mojej strony :
-dwie dziury w uszach od którejś tam klasy podstawówki za które dostałam dyplom" dla dzielnej dziewczynki" . Nie mam zamiaru ich rozciągać, tunele zdecydowanie nie są dla mnie.
-1 tatuaż(plecy)
-dużo mniej lub bardziej celowo zrobionych blizn XD (jestem ofiarą losu)


w planach
-wytatuowany rękaw( za rok) (i calutka reszta-ale na to mam jeszcze dużo czasu )
-Industrial
-kolec między cyckami
-kolec na karku

C:



  *zło*

Offline

 

#2 2012-07-17 21:10:48

 Dzina

ijaijaijee ło-o-ooo

4306820
Call me!
Skąd: brzuch mamy :3
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 8648
WWW

Re: body modifications.

Polnik napisał:

-dużo mniej lub bardziej celowo zrobionych blizn XD (jestem ofiarą losu)

Takich modyfikacji to ja też mam pełno :D

Jeśli o mnie chodzi, to boję się bólu. Celowe modyfikacje ciała skończyły się na pojedynczych dziurkach w uchu (uległam presji otoczenia ;b), chociaż tatuaż na kostce marzy mi się już od kilku lat.


Kolec między cyckami? :D
Zapostuj efekty jak sobie zrobisz XD


REKLAMA: Fotografia ślubna Legnica - zapraszam i polecam, Aneta z Ostróżna.

Offline

 

#3 2012-07-17 21:16:18

 Sky

trochę ćmok

Skąd: WrocLove
Zarejestrowany: 2009-07-25
Posty: 3305
WWW

Re: body modifications.

Ja z "ekstremalnych" modyfikacji zrobiłam sobie raz sama dziurkę w uchu pinezką. I tyle :P
Miałam wiele faz na przebijanie różnych części ciała, jednak próbowałam zawsze zobaczyć, czy wytrwam - nie wytrwałam. Jedynie chodzi za mną wciąż kolczyk w brwi.
Planuje sobie zrobić tatuaż na przedramieniu, może nie w formie rękawa, ale spory, owijający się motyw (feniks, taaaak :D)

Offline

 

#4 2012-07-17 21:26:04

Joa

Zmora

Zarejestrowany: 2009-02-09
Posty: 2991

Re: body modifications.

Mam kilka kolczyków, na tych wakacjach chcę sobie zrobić w chrząstce w uchu, ale raczej (może oprócz w pępku) innych kolczyków nie planuję. Z tego co wiem ten kolczyk pomiędzy cyckami jest dość ryzykowym posunięciem. Słyszałam od kogoś kto się na tym zna, że jeśli się pomyli to może niestety źle się skończyć. Moja znajoma (btw. o rok młodsza ode mnie) ma taki, a teraz po tym jak go zrobiła ma dość dużo kłopotów - wysypki, jakieś pierdoły niemiłe itd.
A z tatuaży.. planuję maksymalnie dwa-trzy. Jeden na plecach, na nadgarstkach i jeden nie wiem gdzie, ale wiem jaki. Ale pewnie nie wypali.

A co do implantów, tuneli itd. Jakoś mi się to nie podoba, ale nie kręcę nosem jak kogoś widzę z tego typu udziwnieniami, każdy ma inny gust. Niech sobie robi co chce.

Offline

 

#5 2012-07-17 21:28:15

 Dzina

ijaijaijee ło-o-ooo

4306820
Call me!
Skąd: brzuch mamy :3
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 8648
WWW

Re: body modifications.

Mi się tunele bardzo podobają, ale te malutkie takie tylko :3


REKLAMA: Fotografia ślubna Legnica - zapraszam i polecam, Aneta z Ostróżna.

Offline

 

#6 2012-07-17 21:57:10

 Sky

trochę ćmok

Skąd: WrocLove
Zarejestrowany: 2009-07-25
Posty: 3305
WWW

Re: body modifications.

Mi też takie mini tunele się bardzo podobają :P

Offline

 

#7 2012-07-17 22:42:57

Polnik

oaza spokoju

6653902
Skąd: Słubice
Zarejestrowany: 2007-08-24
Posty: 472
WWW

Re: body modifications.

Dzin, wiesz że w te wakacje zaczynam robić dziary, co nie? jak coś to zapraszam *:

A kolczyk między cyckami pokażę ;p nie martwcie się *:

O ryzyku związanym z robieniem kolców wiem i wiem też jak się o nie dba  i co się robi jak coś się dzieje ;p bólu się nie boję bo 1 tatuaż zniosłam bardzo dobrze ( tatuażysta mówi że jestem nienormalna a ja po prostu lubię ból)

Jeszcze zapomniałam dodać że kiedyś się dziabnę pewnie na porządną skaryfikacje C: + korci mnie rozdwojenie języka (nie spokojnie, na pewno tego nie zrobię)-MOŻNA SIĘ CAŁOWAĆ SAMEMU ZE SOBĄ~! <3 A. jeszcze może tatuaż tej jesieni. Chce mi się dziary od Pana Sławomirka .

A jeszcze jedno - robiąc kolce nie idę do żadnej "koleżanki" albo "pani Gieni co kolczykuje" tylko do profesjonalnego studia. Jakby nie patrzeć to ingerencja w swoje ciało i warto się wykosztować i mieć pewność że kolec nie był już w czyjejś dupie a wszystko jest cacy, nowe i sterylne.

Sky- Z owijającymi motywami trzeba uważać, bo często wychodzi z tego nie wiadomo co D: Dobrze z takim czymś poddać się naprawdę dobremu artyście i z nim wszystko skonsultować.



  *zło*

Offline

 

#8 2012-07-17 23:08:02

 Sky

trochę ćmok

Skąd: WrocLove
Zarejestrowany: 2009-07-25
Posty: 3305
WWW

Re: body modifications.

Wiem, że muszę iść do kogoś na prawdę dobrego. Z resztą interesując się rysunkiem i oglądając dziennie setki prac, nie mogłabym iść do kogoś o przeciętnym warsztacie - po prostu nie podobałaby mi się nawet najdrobniejsza wada. Musi być idealnie, po prostu. Żebym patrzyła i się zachwycała za każdym razem. A mało co już mnie zachwyca. Dlatego jestem gotowa jechać na drugi koniec Polski. W końcu to tatuaż, nawet, jakby był najprostszy.

Osoby, które nie rysują, łatwo jest zadowolić, ale kogoś, kto sam tworzy, już ciężej. Może ktoś zrozumiał ten wywód :P

Offline

 

#9 2012-07-17 23:14:41

 Dzina

ijaijaijee ło-o-ooo

4306820
Call me!
Skąd: brzuch mamy :3
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 8648
WWW

Re: body modifications.

Wydaje mi się, ze Polnik rozumie to perfekcyjnie ;3

Paulo, pokaż koniecznie swój tatuaż tutaj! Ja widziałam już wiele w swoim życiu, ale tym cudeńkiem jestem po prostu zachwycona (przez co rozważam opcję obdziarania się jeszcze bardziej).


REKLAMA: Fotografia ślubna Legnica - zapraszam i polecam, Aneta z Ostróżna.

Offline

 

#10 2012-07-17 23:18:50

Polnik

oaza spokoju

6653902
Skąd: Słubice
Zarejestrowany: 2007-08-24
Posty: 472
WWW

Re: body modifications.

Rozumiem to bardzo bardzo dobrze bo po swoją dziarę jechałam do Poznania XD


To moje maleństwo

http://www.picshot.pl/public/view/full/163297

by Kuba Kujawa/ studio Czaszka i Sztylet
<3



  *zło*

Offline

 

#11 2012-07-17 23:30:44

 Sky

trochę ćmok

Skąd: WrocLove
Zarejestrowany: 2009-07-25
Posty: 3305
WWW

Re: body modifications.

Bardzo ładny
Trzeba zacząć zbierać pieniądze, tylko czemu zawsze jest tysiąc innych wydatków.

Offline

 

#12 2012-07-17 23:40:20

 anka10334

Rysownik

41991171
Skąd: Krosno
Zarejestrowany: 2011-11-25
Posty: 505
WWW

Re: body modifications.

Podoba mi się. Ładny.

Offline

 

#13 2012-07-17 23:42:12

Polnik

oaza spokoju

6653902
Skąd: Słubice
Zarejestrowany: 2007-08-24
Posty: 472
WWW

Re: body modifications.

hahah, przez bardzo długi czas miałam skarbonkę" na dziarę" później leciałam do banku wpłacać na konto ponad 200 zł w klepiakach XD teraz muszę założyć nową. Mam rok na uzbieranie c:

Ps. Dziękuję, mi też się podoba XD
a foto tuż po zrobieniu C: jeszcze widać krople krwi.teraz jest zagojony i śliczny c: (z mojego niedopatrzenia w jednym miejscu za bardzo zeszła skóra ale to tam nic c: bo ogółem goił się na mnie jak na psie C

Ostatnio edytowany przez Polnik (2012-07-17 23:44:32)



  *zło*

Offline

 

#14 2012-07-17 23:45:21

Joa

Zmora

Zarejestrowany: 2009-02-09
Posty: 2991

Re: body modifications.

Bardzo fajnie wykonany, porządny. Chciałabym mieć takiego ptaka, żywego w pokoju Takiego kolorowego. (dobra nic, nic.Tak sobie gadam).
Polnik, naucz mnie zbierać pieniądze, bo muszę uzbierać na koncert ;.;

Offline

 

#15 2012-07-17 23:54:36

Polnik

oaza spokoju

6653902
Skąd: Słubice
Zarejestrowany: 2007-08-24
Posty: 472
WWW

Re: body modifications.

Trzeba zainwestować 3 złote w taką skarbonkę której nie da się otworzyć XD I musi być ładna aby było szkoda rozwalić zanim będzie pełna(ja zawsze biorę te z Kubusiem Puchatkiem-tak z uwielbienia). proste. i trzeba do niej wrzucać wszystkie żółte drobne i czasami resztę która zostaje z zakupów+ drobne które walają się po domu.  2 stówki w rok można uzbierać.

Ostatnio gdzieś znalazłam fajną rzecz a dokładnie gwiazdkę wyciętą w chrząstce ucha. taką o średnicy ok- 1 cm. Poczytałam na forach- normalnie w żadnych studiach nie robią takich rzeczy(na razie ) ale ktoś ogarniał jak takie coś zrobić i jest to kwestia zlutowania kilku naostrzonych blaszek ;p jak się uprę to posiedzę trochę w pracowni technicznej i zrobię odpowiednią "wycinkarkę" i sobie upie****ę kawałek ucha C:

Ostatnio edytowany przez Polnik (2012-07-17 23:55:55)



  *zło*

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Apartamento en Punta del Este Hotel Lenderstuben