Ogłoszenie

W dziale Strona i Forum pojawił się zaktualizowany regulamin, zapraszam do zapoznania się z nim

#1 2012-07-25 16:01:53

 Dzina

ijaijaijee ło-o-ooo

4306820
Call me!
Skąd: brzuch mamy :3
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 8648
WWW

REGULAMIN

1. Proszę uważnie zwracać uwagę na działy. Jeżeli uważasz, że Twój temat nie pasuje do żadnej kategorii z widocznych działów, pisz w Offtopic, bądź zgłoś to w dziale Strona i Forum. Wszelkie posty uznane za niedopasowane do kategorii będą przenoszone bądź kasowane.

2. Jako, że jest to forum rysownicze, oczywistym faktem jest, że każdy chciałby się czasem pochwalić swoimi pracami bądź spytać się o rady. Ze wzgląd na użytkowników-jednego-tematu, którzy nic nie wnieśli do forum poza swoimi pracami, dział Nasza Twórczość jest otwarty od pewnej ilości postów. Spamowanie pracami w innych działach podchodzi pod podpunkt 1. i nieprzestrzeganie tych zasad także będzie karane.

3. Jeżeli jesteś w/w "użytkownikiem-jednego-tematu", udzielającym się wyłącznie w wątku ze swoimi pracami, Twoje konto zostanie skasowane po upływie miesiąca od ostatniego posta.

4. Użytkownicy chwalący się cudzą twórczością opisując ją jako własną będą karani banem permanentnym.

5. Kultura osobista nie jest elementem, o którym tu powinnam pisać, gdyż chyba każdy ma swój rozum. Jako, że mieliśmy tu już parę przykrych sytuacji dla rozwiania jakichkolwiek wątpliwości - wszelkie przejawy braku szacunku wobec innych użytkowników będą karane banem.

6. Wielu użytkowników ma problem z hostingiem swoich prac. W tej kwestii proszę o sprawdzanie estetyki swoich postów i czytelne linkowanie swoich prac dla ułatwienia pracy odbiorcom. Forum to nie jest śmietnik. Zaniedbane wątki będą traktowane jako spam.

7. Wszelkie rodzaje reklam i spamów będą karane usunięciem konta.

8. Dublowanie postów jest dozwolone tylko w swoich wątkach w dziale Nasza Twórczość, oraz w wątku Spam w dziale Offtopic. W innych wypadkach posty podwajane będą kasowane.


W razie jakichkolwiek problemów proszę pisać do adminów na PW.~


REKLAMA: Fotografia ślubna Legnica - zapraszam i polecam, Aneta z Ostróżna.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Zbiorniki na zbiorniki p-poż Diecezjalne Sankturium Świętego Rocha Mikstat kame bańka chińska rzeszów wózek pod paletę zabawki ekologiczne lublin