Rysujemy

Dla każdego kto lubi rysować.

Ogłoszenie

W dziale Strona i Forum pojawił się zaktualizowany regulamin, zapraszam do zapoznania się z nim

#1 2012-12-05 12:56:31

NOX81

Rysownik

Zarejestrowany: 2012-12-05
Posty: 1

Rysownik - portfolio do oceny

Witam.
Od jakiegoś czasu robię rysunki i ilustracje. Chciałbym poznać wasze opinie o moich pracach. Zwracam się do Was bo liczę że może uda mi się uzyskać krytykę która pozwoli mi doskonalić mój warsztat. Tak ogólnie to rysuję od dzieciństwa ale kreskówki robię od niedawna.
Portfolio znajduje się na profilu rysownik. Z góry wielkie dzięki za analizę i ocenę.

Offline

 

#2 2012-12-05 14:06:19

 ramalooke

Rysownik

1583052
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2012-05-27
Posty: 139
WWW

Re: Rysownik - portfolio do oceny

Do czego to portfolio? Tak na sucho bez żadnych konkretnych informacji na temat tego co chcesz robić trudno cokolwiek powiedzieć.


'If you don't make mistakes, you're not working on hard enough problems. And that's a big mistake.'

Blog
Twitter
DeviantArt

Offline

 

#3 2012-12-05 22:16:17

Motorniczy

Rysownik

Zarejestrowany: 2012-12-05
Posty: 10

Re: Rysownik - portfolio do oceny

Jakbym miał to ocenić to bym powiedział... na pewno najpierw powinno się poprawić ogólne ogarnięcie... : D

Bo w sumie te portfolio nic nie zawiera, z samej grafiki to każdy może sobie coś takiego narysować, zależy jeszcze w co celujesz, ale tak czy siak i tak nic tam praktycznie nie ma

Rozumiem, że to nie jest coś z czego zamierzasz się utrzymywać?: D

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
studio przegrywania kaset vhs,minidv,hi8 https://www.berlin-hotel.pl/ HĂ´tels Roissy-en-France