Ogłoszenie

W dziale Strona i Forum pojawił się zaktualizowany regulamin, zapraszam do zapoznania się z nim

#1 2012-12-04 16:52:50

GALARETKA

Rysownik

Zarejestrowany: 2012-12-04
Posty: 1

Mała prośba :]

Witam wszystkich artystów Jestem nowy na forum więc jak moja prośba będzie że tak to ujmę nie na miejscu to proszę mnie zbesztać

Więc rysować nie umiem i nawet jak chciałem i próbowałem nic z tego nie wychodziło :[ ale do rzeczy czy mógł bym Was prosić o jeden szkic a konkretnie wzór na tatuaż więc byłbym wielce wdzięczny jak by był naprawdę konkretny bo to na całe życie

Offline

 

#2 2012-12-04 19:07:13

 Grzesznik

Rysownik

Zarejestrowany: 2011-12-19
Posty: 428

Re: Mała prośba :]

Nie ma co... Same konkrety ;p

Offline

 

#3 2012-12-04 20:05:41

Joa

Zmora

Zarejestrowany: 2009-02-09
Posty: 2991

Re: Mała prośba :]

Jeśli chcesz kogoś znaleźć podaj od razu konkrety, co, jak, jakiej wielkości. Weź pod uwagę także to, że wątpliwym jest, aby ktokolwiek bez zapłaty się tego podjął.
Co do tatuażu - lepiej poproś tatuażystę.

Offline

 

#4 2012-12-06 17:25:17

 Engordia

wio myszata!

Skąd: się biorą dzieci?
Zarejestrowany: 2010-01-03
Posty: 1828

Re: Mała prośba :]

Takie konkrety, że aż boję się ogółu x)
Ale, ja lubię projektować tatuaże, jednak te mniej konkretne (niekoniecznie jakieś twarzoczaszki której z otworu gębowego wypływa ryba koi) raczej takie ślaczki i wzory, gdzies wetknięte np. nie wiem, skrzydła ale dalej mniej konkretne.

Z drugiej strony jak to ma być na całe życie, to domyślam się, że decyzja została przemyślana i nie jest to rzecz która ci się chwilowo spodobała. Po za tym miejsce gdzie chcesz mieć ten tatuaż też jest istotne. Inaczej wygląda wzór na plecy, inaczej na ramię x)


''Zaufanie... jest jak kartka papieru... raz zgniecione nigdy-nie będzie-takie-samo...''

''Nic nie poradzę na to, że nikt nie kupuje moich obrazów.
Przyjdzie jednak czas kiedy ludzie zrozumieją,
że ich wartość przekracza cenę jaką dałem za farby.'' - Vincent Van Gogh

Offline

 

#5 2012-12-06 20:00:18

 Sky

trochę ćmok

Skąd: WrocLove
Zarejestrowany: 2009-07-25
Posty: 3305
WWW

Re: Mała prośba :]

Omatko :D
Ludzie, którzy chcą tatuaż - nauczcie się, że najlepszy wzór tatuażu zrobi Wam osoba, która będzie Was tatuować - wbrew pozorom tatuażyści rysują świetnie, znają się na rzeczy i dostosują do miejsca tatuowania, a wszystko to w cenie. Nie ma co angażować dodatkowych osób, wydrukować to, co się podoba, przedstawić ideę, a resztę pozostawić ludziom ze studia.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
mapa fotowoltaiki sprzątanie bydgoszcz