Ogłoszenie

W dziale Strona i Forum pojawił się zaktualizowany regulamin, zapraszam do zapoznania się z nim

#121 2010-01-30 11:43:26

 Truskawkowa Mamba

Rysownik

12245233
Zarejestrowany: 2010-01-30
Posty: 8
WWW

Re: Nasze przyszłe zawody...

ja pójdę do ogólniaka,zdam mature,pójde na studia(fotograficzne,dziennikarskie i ewentualnie na ASP), pojade w podróż dookoła świata,wyjdę za mąż, będę miała dzieci i będę pracować jako fotograf, ew. dziennikarka i bd pisać książki:) i zrobie wszystko żeby się spełnić, a potem umre:)  mam życie dokładnie zaplanowane;p

Offline

 

#122 2010-01-30 11:48:48

 Dzina

ijaijaijee ło-o-ooo

4306820
Call me!
Skąd: brzuch mamy :3
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 8648
WWW

Re: Nasze przyszłe zawody...

Tak pięknie zaplanowaną przyszłość to i ja w podstawówce miałam


REKLAMA: Fotografia ślubna Legnica - zapraszam i polecam, Aneta z Ostróżna.

Offline

 

#123 2010-01-30 12:28:05

Ucho

-

Zarejestrowany: 2007-08-07
Posty: 49

Re: Nasze przyszłe zawody...

Truskawkowa Mamba napisał:

ja pójdę do ogólniaka,zdam mature,pójde na studia(fotograficzne,dziennikarskie i ewentualnie na ASP), pojade w podróż dookoła świata,wyjdę za mąż, będę miała dzieci i będę pracować jako fotograf, ew. dziennikarka i bd pisać książki:) i zrobie wszystko żeby się spełnić, a potem umre:)  mam życie dokładnie zaplanowane;p

jedyne rozwiązanie to takie, że wyjdziesz za męża, który będzie utrzymywał całą rodzinę
Ale jeszcze nie wiem, czy to wystarczy na podróż dookoła świata, ale i tak powinno ci być fajnie pracując jedynie w formie hobby.
powodzenia... ;p

Offline

 

#124 2010-01-30 15:15:33

szogun

malarz

Zarejestrowany: 2008-11-02
Posty: 546

Re: Nasze przyszłe zawody...

Truskawkowa Mamba napisał:

ja pójdę do ogólniaka,zdam mature,pójde na studia(fotograficzne,dziennikarskie i ewentualnie na ASP), pojade w podróż dookoła świata,wyjdę za mąż, będę miała dzieci i będę pracować jako fotograf, ew. dziennikarka i bd pisać książki:) i zrobie wszystko żeby się spełnić, a potem umre:)  mam życie dokładnie zaplanowane;p

Marzenia...
Tak dokładnie zaplanowana przyszłość że najpewniej wszystko pójdzie w cholerę...

Offline

 

#125 2010-01-30 17:22:44

 Engordia

wio myszata!

Skąd: się biorą dzieci?
Zarejestrowany: 2010-01-03
Posty: 1828

Re: Nasze przyszłe zawody...

Im dokładniej coś planujemy, i coś zaczyna się sypać to zaraz że nic się nie udało. Jak się idzie na całość bez planu, i coś się zyska to można się nazwać szczęściarzem i powiedzieć że ma się powodzenie w życiu. W najgorszym razie można skończyć pod mostem ;/

Z tego wynika - co byśmy nie zrobili będzie źle, lub bardzo źle. Życie jest okrutne.


''Zaufanie... jest jak kartka papieru... raz zgniecione nigdy-nie będzie-takie-samo...''

''Nic nie poradzę na to, że nikt nie kupuje moich obrazów.
Przyjdzie jednak czas kiedy ludzie zrozumieją,
że ich wartość przekracza cenę jaką dałem za farby.'' - Vincent Van Gogh

Offline

 

#126 2010-01-30 18:32:51

 Rayuki

Rysownik

Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2010-01-19
Posty: 22
WWW

Re: Nasze przyszłe zawody...

Hmm... co będę robić w przyszłości?
Skomplikowane pytania zadajecie, ja nie wiem czy dożyję przyszłego tygodnia...

Jedyne co jest pewne, to że prędzej czy później szlag mnie trafi. : P Nawet nieszczególnie mnie to przeraża.
Chciałabym iść na prawo albo psychologię. Nic oryginalnego, ale najbardziej się tam widzę. Ludzie mnie fascynują. Niektórzy mają osobowości proste jak konstrukcja drzwi, a innych nie mogę rozpracować. Chciałabym podróżować. Może wyjdę za mąż, jeśli znajdzie się facet, który nie będzie mnie doprowadzał do szału i który ze mną wytrzyma.

Może będę dorabiać jako freelancer. MOŻE.
Nie ważne z resztą, byle się coś działo, bo nie lubię rutyny P:

Offline

 

#127 2010-03-01 17:22:22

white349

Superman!

Zarejestrowany: 2010-02-16
Posty: 695

Re: Nasze przyszłe zawody...

Teraz marzą mi się studia fotograficzne, bo akuroat ASP mam blisko, niedaleko mojego gimnazjum. Albo germanistyka, anglistyka lub moja ukochana filologia serbsko- chorwacka. Mam jeszcze czas.... haha i tak mi się jeszcze tysiąc razy zmieni. Kiedyś chciałam zostać nauczycielką, a nawet aktorką . (głupie dziecko)
Jeszcze Minister Edukacji Narodowej  to dobre stanowisko.

Ostatnio edytowany przez white349 (2010-03-08 18:51:05)

Offline

 

#128 2010-04-26 10:33:05

 Basheerah

Rysownik

2827345
Skąd: Biłgoraj
Zarejestrowany: 2010-04-26
Posty: 77

Re: Nasze przyszłe zawody...

Ja już się udałam. Skończyłam gimnazjum, technikum hotelarskie a teraz studiuję w Lubelskiej Szkole Wyższej w Rykach na kierunku Pedagogicznym, wydział Pedagogika Zarządzania. Przyszły zawód? Pedagog szkolny, kierownik placówki wychowawczej (szkoła, świetlica, dom dziecka etc. )

Offline

 

#129 2010-04-27 11:43:54

 Wybawca

diamentowy kapeć

Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 2386
WWW

Re: Nasze przyszłe zawody...

Ja bym chciała iść na animację. Do filmówki na animację to się nie dostanę, ale na ASP jeżeli wybierze się grafikę można także poduczyć się filmu animowanego. Ogólnie rajcuje mnie coś takiego : http://www.rednosestudio.com/index.html i ilustrowanie książek (zwłaszcza w stylu Arthura Rackhama).


‎- Lady?
- Yes Bird?
- It's cold
- I know
- Bird... I cannot see a thing
- It's all in your mind

Offline

 

#130 2010-05-15 12:16:27

 Dragonfire

Rysownik

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-05-13
Posty: 15

Re: Nasze przyszłe zawody...

Moim marzeniem w chwili obecnej[ahh często się to zmienia uroki młodości ] jest zostanie psychologiem,szczególnie interesuje mnie kierunek psychologa sądowego lub zwykła psychoterapia dla ludzi z problemami.Uwielbiam wysłuchiwać ludzi i w miarę możliwości im pomagać,obserwowanie zachowań innych jest według mnie czymś ciekawym,pasjonującym i rozwijającym.Próbowałam czytać kilka podręczników studenckich dotyczących zakresów psychologii umysłu,całkiem zjadliwa rzecz.

Offline

 

#131 2010-05-25 18:02:58

Michael

Rysownik

Zarejestrowany: 2009-08-19
Posty: 11

Re: Nasze przyszłe zawody...

Co ja będę robił w przyszłości... hmm, trudno mi to stwierdzić, moim marzeniem jest ASP - grafik, albo dekorator wnętrz( może wiecie coś o tym zawodzie, jakieś praktyczne info, np. czy ważna jest w tym zawodzie matma, z czego trzeba zdać maturę). Co jeszcze... Chciałbym ilustrować książki( moim idolem w tej dziedzinie jest Tony DiTerlizzi).
No tyle, że najpierw muszę się dostać do liceum - profil humanistyczno - artystyczny

Offline

 

#132 2010-05-25 18:36:30

 Sky

trochę ćmok

Skąd: WrocLove
Zarejestrowany: 2009-07-25
Posty: 3305
WWW

Re: Nasze przyszłe zawody...

na każdej uczelni wymagają czegoś innego - więc musisz się dowiedzieć sam na np. stronie szkoły :P

Offline

 

#133 2010-05-25 20:11:38

 Dzina

ijaijaijee ło-o-ooo

4306820
Call me!
Skąd: brzuch mamy :3
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 8648
WWW

Re: Nasze przyszłe zawody...

Chciałam iść na architekturę wnętrz na ASP we Wrocku... Sprawdziłam sobie na stronie, co trzeba zrobić, by się tam dostać.
16 miejsc na rok - tylko to utkwiło w mej pamięci =w="


REKLAMA: Fotografia ślubna Legnica - zapraszam i polecam, Aneta z Ostróżna.

Offline

 

#134 2010-05-26 16:41:09

Atura

Kiriczanka

Zarejestrowany: 2010-05-03
Posty: 1207
WWW

Re: Nasze przyszłe zawody...

Jak na wnętrza, Dzina, to i rysunek, i malarstwo, i historia sztuki, i teczka... Krótko mówiąc, masz co robić.

Offline

 

#135 2010-05-26 18:26:32

Michael

Rysownik

Zarejestrowany: 2009-08-19
Posty: 11

Re: Nasze przyszłe zawody...

Tak też sądziłem, cóż jeszcze trzy lata przede mną - będzie się trzeba postarać, najbardziej przeraża mnie wizja malowania, kiepsko mi to wychodzi:/ No i pozostają jeszcze dwa problemy 1. Rodzice, chcą mnie posłać na filologię - "nauczyciel ma bardzo dobrze", a 2. to przyszła praca - niby jest coraz większe zapotrzebowanie na architektów wnętrz, lecz nigdy nic nie wiadomo.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.huzaro.pl/ https://www.porzece.pl/